Tomas Cruise‘as išmoko šešias minutes nekvėpuoti po vandeniu

Tomas Cruise‘as išmoko šešias minutes nekvėpuoti po vandeniu

Filmo „Misija neįmanoma: slaptoji tauta“ (angl. „Mission Impossible: Rogue Nation“) žvaigždė Tomas Cruise‘as, duodamas interviu leidiniui „USA Today“ prakalbo, jog jam teko išmokti nekvėpuoti ilgiau nei šešias minutes po vandeniu, kad būtų galima nufilmuoti visas juostos vandens scenas. Tam jam padėjo įnirtingos treniruotės.

„Aš visada norėjau padaryti kažką panašaus. Kartu su filmo režisieriumi Christopheriu McQuarie‘iu apie tai galvojau dar nuo mūsų bendradarbiavimo prie „Jacko Reacherio“. Aš ir anksčiau filmavausi po vandeniu, bet šiuo atveju mes norėjome sukurti labai įtemptą povandeninį epizodą be montažo pagalbos. Tai buvo išties labai įdomu. Man reikėjo nekvėpuoti apie šešias ir daugiau minučių po vandeniu. Treniruotis reikėjo su visa filmavimo komanda tiesiai juostos filmavimo aikštelėje“, – pasakojo aktorius.

Tomas Cruise‘as nepasakė, kiek reikėjo dublių, kad režisierius liktų patenkintas galutiniu povandeninių scenų rezultatu. Aktoriui treniruotis padėjo žinomas naras Kirkas Krackas, kuris jau ne kartą dalyvavo kaip konsultantas panašaus pobūdžio projektuose.

Priminsime, jog Tomas Cruise‘as yra vienas iš nedaugelio Holivudo aktorių, kuris visuose savo filmuose kaskadinius triukus atlieka pats. Pavyzdžiui 2010 metais, kai buvo filmo „Misija neįmanoma: šmėklos protokolas“ (angl. „Mission Impossible: Ghost Protocol“) filmavimo įkarštis, aktorius prabėgo išorine aukščiausio pasaulio pastato – dangoraižio Burdž Chalifa – puse. Penktos dalies filmavime jam teko paskraidyti įsikibus į karinio transportinio lėktuvo bortą 1700 metrų aukštyje.

Filmo „Misija neįmanoma: slaptoji tauta“ premjera Lietuvoje numatyta liepos 31 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles