Prie „Nuostabiosios moters“ filmo gali prisijungti Eva Green ir Seanas Beanas

Prie „Nuostabiosios moters“ filmo gali prisijungti Eva Green ir Seanas Beanas

Nors filmas „Nuostabioji moteris“ (angl. „Wonder Woman“) kino teatruose pasirodys tik 2017 metais, jį kursianti studija „Warner Bros.“ jau dabar skuba ieškoti pagrindinius filmo veikėjus įkūnijančių aktorių. Pasak tinklapio „Heroic Hollywood“ turimų žinių, studija į filmą nori pasikviesti du gerai žinomus aktorius.

„Warner Bros.“ trokštamas duetas – Seanas Beanas ir Eva Green, kurie vaidintų pagrindinius filmo antagonistus. Pasak gando, S. Beaną norima pakviesti vaidint karo dievą Aresą. Aktorius populiariojoje kultūroje labiausiai garsėja savo jau tradicinėmis tapusiomis mirtimis kino ekranuose, iš ko, naudodami nevykusius pajuokavimus, šaiposi interneto komentatoriai. Jis yra vaidinęs tokiuose filmuose kaip „Žiedų valdovo“ (angl. „Lord of the Rings“) trilogija bei seriale „Sostų žaidimas“ (angl. „Game of Thrones“), todėl fantastikos žanre jis yra apsipratęs.

Tuo tarpu E. Green tokiame filme irgi nebūtų naujokė. Ji yra vaidinusi „300“ franšizėje bei šiuo metu įkūnija pagrindinę veikėją siaubo seriale „Penny Dreadful“, todėl tokio tipo filmai jai taip pat būtų pakeliui. Pasak gando, ji „Nuostabiojoje moteryje“ turėtų įkūnyti burtininkę Sirsę. Verta pastebėti, kad aktoriams šios rolės dar nebuvo pasiūlytos – „Warner Bros.“ tiesiog norėtų juos matyti šiuose vaidmenyse.

Toks skubėjimas surasti pagrindinius filmo aktorius yra dėl to, kad filmą norima pradėti filmuoti jau šį lapkritį. Kitų metų pavasarį bus pradėtas filmuoti „Teisingumo lygos“ (angl. „Justice League“) filmas, o kadangi „Nuostabiojoje moteryje“ turėtų pasirodyti daugelis tų pačių veikėjų kaip ir „Teisingumo lygoje“, juostą apie garsiąją „DC Comics“ heroję norima pabaigti kuo greičiau.

Jau žinoma, kad filme pagrindinę heroję įkūnys aktorė Gal Gadot. Jai talkins Nuostabiosios moters mylimąjį vaidinsiantis Chrisas Pine‘as. Kol kas nežinoma, kokie veikėjai dar pasirodys naujajame filme, bet jis taps svarbia „DC Comics“ kino visatos sudedamąja dalimi, todėl jame gali pasirodyti ir garsieji franšizės herojai, tokie kaip Supermenas ar Betmenas. Juolab kad filmo struktūra tai turėtų leisti – tikėtina, kad pirmoji juostos dalis vyks Pirmojo pasaulinio karo metais, o antroji vyks šiomis dienomis, todėl „DC Comics“ šioje vietoje galės improvizuoti.

„Nuostabiosios moters“ filmas pasirodys 2017 metų birželio 23 dieną. Tuo tarpu didysis „DC Comics“ filmas „Betmenas prieš Supermeną: Teisingumo aušra“ (angl. „Batman v Superman: Dawn of Justice“) pasirodys jau 2016 metų kovo 25 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles