„Pasiruošk, pirmasis žaidėjau“ jau turi pagrindinę veikėją įkūnysiančią aktorę

„Pasiruošk, pirmasis žaidėjau“ jau turi pagrindinę veikėją įkūnysiančią aktorę

Naujasis ir gana rimtai atrodantis Steveno Spielbergo režisuojamas projektas „Pasiruošk, pirmasis žaidėjau“ (angl. „Ready Player One“) po truputį įgauną savo formą. Po ilgų paieškų, filmas galiausiai įgavo pagrindinio vaidmens atlikėją. Tiesa, pagrindinio moteriško vaidmens. Svarbiausią filmo veikėją suvaidins Holivude neseniai savo nišą atradusi aktorė Olivia Cooke.

Pagrindinį vaidmenį S. Spielbergo juostoje gavusi aktorė dar visai neseniai žengė į kino pasaulį, taip pasirodo ir televizijos projektuose. Geriausiai iš serialo „Beitso viešbutis“ (angl. „Bates Motel“) ir filmo „Aš ir Erlas, ir mirštančioji“ (ang. „Me and Earl and Dying Girl“) žinoma aktorė filme suvaidins Art3midę, virtualią filmo herojaus draugę.

Filmas bus paremtas to paties pavadinimo Ernie‘io Cline‘o bestseleriu mokslinės fantastikos romanu. Veiksmas suksis apie paauglį Veidą Vatsą, kuris yra kiaušinių ieškotojas. Jis pirmasis atranda vieną iš trijų raktų, kuriuos paliko OAZĖS kurėjas Džeimsas Halidėjus. OAZĖ – labai vertinga, virtualioje erdvėje egzistuojanti aplinka. Po Halidėjaus mirties visame pasaulyje pradedama šių kelių raktų paieška, kurios rezultatas – OAZĖS valdymas, o ateityje tai reiškia pasaulio valdymą.

O. Cooke tikrai turėjo gerai pasistengti dėl vaidmens. Aktorę atsirinkinėjo pats S. Spielbergas, o vos kelios jos konkurentės buvo Elle Fanning ir Lola Kirke, nors merginų atrankoje buvo gerokai daugiau. Buvo planuota, kad tiek Art3midę, tiek Veidą atliksiantys aktoriai bus atrinkti vienu metu, bet akivaizdu, kad kol kas Veido atlikėjas nerastas. Įdomu dar ir tai, kaip abiems aktoriams seksis įkūnyti savo veikėjus ir kaip jie bus pristatomi, nes pagal romaną tiek Art3midė, tiek Veidas OAZĖJE atrodo visiškai kitaip, nei realiame gyvenime.

Kino studija „Warner Bros.“ jau suplanavo „Pasiruošk, pirmasis žaidėjau“ premjeros laiką – 2017 metų gruodžio 15 dieną. Taigi, galima tikėtis, kad filmavimo pradžios darbai turėtų būti pradėti jau kitų metų pirmoje pusėje.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles