Quentinas Tarantino neatmeta galimybės režisuoti naują „Žvaigždžių kelio“ filmą

Quentinas Tarantino neatmeta galimybės režisuoti naują „Žvaigždžių kelio“ filmą

Naujasis režisieriaus Quentino Tarantino filmas „Vieną kartą Holivude“ (angl. „Once Upon a Time in Hollywood“) jau ne už kalnų. Debiutavęs Kanų kino festivalyje, jis sulaukė ypač daug pagyrų ir fanai nekantrauja su pagrindiniais aktoriais Leonardu DiCaprio bei Bradu Pittu nukeliauti į Holivudo auksinį amžių. „Vieną kartą Holivude“ yra devintasis filmas Q. Tarantino repertuare ir ne paslaptis, kad režisierius yra sau užsibrėžęs dešimties filmų limitą, todėl kitas gali būti ir paskutinis. Taip pat ne paslaptis, kad jis yra susidomėjęs režisuoti naują „Žvaigždžių kelio“ (angl. „Star Trek“) dalį. Nors ši ilgalaikė serija visiškai nesiderina su Q. Tarantino repertuaru ir stiliumi, režisierius neatmeta galimybės, kad „Žvaigždžių kelias“ bus dešimtasis ir galbūt paskutinysis jo filmas.

Įvairiuose interviu kalbėdamas apie būsimą „Vieną kartą Holivude“, Q. Tarantino taip pat atvirai dalijosi planais bei savo „Žvaigždžių kelio“ vizija. Pasak jo, tai būtų kitokios karjeros išbandymas, kurios jis neturėjo. Kadangi Q. Tarantino visada pats rašydavo savo originalias istorijas, jis nori išmėginti save adaptuodamas kito žmogaus scenarijų. Be to, didelės filmų serijos masinio populiarumo filmas būtų tikrai įdomi ir netikėta pabaiga jo režisūrai. Taip pat Q. Tarantino perskaitė ir buvo labai patenkintas scenarijumi, kurį parašė Markas L. Smithas, atsakingas už tris Oskarus laimėjusio „Hju Glaso Legenda“ (angl. „The Revenant“) scenarijų. Režisierius apibūdina savo unikalią „Žvaigždžių kelio“ viziją kaip „Bulvarinį skaitalą“ (angl. „Pulp Fiction“), vykstantį kosmose.

Didysis klausimas – ar Q. Tarantino tikrai režisuos naują „Žvaigždžių kelią“ – dar lieka neatsakytas, ir nors jis dar nėra tvirtai apsisprendęs, režisierius trykšta entuziazmu ir noru pateikti savo versiją. Taip pat neaišku ar „Paramount“ studija, turinti šios serijos teises, leis jam terlioti didingas kosmines keliones su kraujo kibirais ir nešvankiais keiksmažodžiais. Vis dėlto, nors viskas prasidėjo kaip juokingas gandas,  dabar yra tikimybių, kad tai gali įvykti iš tikrųjų. Ir kadangi paskutinysis filmas „Žvaigždžių kelias į begalybę“ (angl. „Star Trek Beyond“) finansiškai nebuvo sėkmingas, gal tas tarantiniškas prisilietimas yra tai, ko reikia atgaivinti šią seriją?

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles