„Keršytojai 4“ bus paskutinis Marvel Visatos filmas

„Keršytojai 4“ bus paskutinis Marvel Visatos filmas

Marvel Visata (angl. Marvel Cinematic Universe) yra vietos, kurioje vyksta kiekvieno iš neseniai pasirodžiusių Marvel filmų veiksmas, bendras pavadinimas, kitaip tariant, visi šie filmai („Geležinis Žmogus“ (angl. „Iron Man“), „Keršytojai“ (angl. „The Avengers“), „Galaktikos Sergėtojai“ (angl. „Guardians Of The Galaxy“) ir kiti) vyksta bendrame pasaulyje, bendroje istorijoje. Ir ta istorija pamažu keliauja į savo kulminaciją, o jos pavadinimas yra „Keršytojai 4“ (kol kas šis pavadinimas negalutinis). Kevin Feige, Marvel Studios pagrindinis direktorius, atskleidė, kad su „Keršytojais“ Marvel Visatos filmai (bent jau tokie, kokie jie yra dabar) pasibaigs. Kas toliau? Kevin Feige sako, kad nuo šiol viskas bus kitaip.

Ketvirtoje „Keršytojų“ dalyje pamatysite tai, ko dar niekad nematėte superherojų filmuose: pabaigą. Bus du labai atskiri ir konkretūs periodai: viskas, kas vyko prieš ketvirtąją dalį, ir viskas, kas vyks po jos. Žinau, kad tai nebus tai, ko žmonės tikisi.

Tačiau tai nereiškia, kad Marvel nustos kurti filmus, tikrai ne. Pasak Kevino, jie jau yra suplanavę 20 naujų filmų po ketvirtosios „Keršytojų“ dalies, tačiau jie bus jau kitokie. Pirmas pokytis – nebebus didžiosios dalies aktorių, kuriuos matėme paskutinius dešimt metų. Tad „Keršytojuose 4“ paskutinį kartą išvysime Chrisą Evansą (Kapitonas Amerika), Mark Ruffalo (Hulkas), Robert Downey Jr. (Geležinis Žmogus), Scarlett Johansson (Juodoji Našlė), Chris Hemsworth (Toras), ir Chris Renner (Erelio Akis).

Teks atsisveikinti su pamiltais veikėjais ir žiūrėti į ateitį. Kol kas visiškai neaišku, ką gi Marvel yra suplanavę po to, tad kol kas lieka laukti likusių Marvel Visatos filmų, ir žinoma, „Keršytojų 4“, kurie pasirodys 2019-ųjų gegužės 3d.

Taip pat skaitykite

Komentarai

 1. Nikola / 2017 lapkričio 28

  Nezinau is kur tokia informacija bet jinai klaidinga

 2. Ignas / 2018 vasario 7

  Geras filmas

 3. Neila / 2018 birželio 21

  Taip negali būti nes MARVEL numatys , kad praras begalybę fanatų susirinkusių per dešimt metų .

 4. matas / 2019 sausio 20

  zeurei geras filmas