„Prometėjo“ tęsinys bus skirtas tik suaugusiems

„Prometėjo“ tęsinys bus skirtas tik suaugusiems

Daugybe gandų apipintas filmo „Prometėjas“ (angl. „Prometheus“) tęsinys po truputį tampa realybe ir tuo labiausiai rūpinasi filmo režisierius RidleyScottas. Šįkart spaudos konferencijos po Auksinių gaublių metu kino veteranas pranešė, kad jo filmas Amerikoje turės R reitingą, skiriamą filmams, kuriuos nepilnamečiai gali žiūrėti tik su suaugusiųjų palyda.

R reitingas dažniausiai reiškia, jog filmai būna itin žiaurūs ar nagrinėjantys vaikams netinkamas temas. Kadangi „Svetimo“ franšizė seksualumu negarsėja ir jos filmuose dažniausiai galima sutikti monstrus ar kitus siaubo elementus, tikėtina, kad toks naujojo filmo reitingas bus būtent dėl jų. Kol kas visi „Svetimo“ filmai, išskyrus „Svetimą prieš grobuonį“ (angl. „AlienvsPredator“), buvo įvertinti R reitingu, todėl tokios žinios nėra stebėtinos.

Antroji „Prometėjo“ dalis, šiuo metu turinti pavadinimą „Svetimas: pažadas“ (angl. „Alien: Covenant“), ir toliau pasakos „Svetimo“ franšizės priešistorę. Kaip jau prieš kurį laiką pranešė R. Scottas, filmas bus naujos trilogijos, vedančios iki pat pirmojo „Svetimo“ filmo, dalis ir joje galime išvysti ir legendinius ksenomorfus, ir visiškai naujus ateivius. Atrodo, kad režisierius, 2015 metais atgijęs su šiame apdovanojimų sezone pagyromis apipiltu filmu „Marsietis“ (angl. „TheMartian“), yra tvirtai pasiryžęs sugrąžinti „Svetimam“ jau senokai prarastą šlovę.

Jau patvirtinta, kad į tęsinį sugrįš pagrindinis pirmosios dalies aktorius MichaelasFassbenderis. Praėjus dešimt metų po pirmo „Prometėjaus“ vyksiančiame filme tarp pagrindinių veikėjų išvysime KatherineWaterston, kuri turėtų savotiškai pakeisti tik epizodiškai žadančią pasirodyti NoomiRapace.

Filmavimą ruošiamasi pradėti šį pavasarį. Filmo premjera – 2017 metų rudenį.

Taip pat skaitykite

Komentarai

  1. Gediminas / 2016 sausio 16

    Laukiamas filmas, tikėkimės, kad bus labai geras 🙂