Dave‘as Bautista jautriai atsisveikina su Draksu

Dave‘as Bautista jautriai atsisveikina su Draksu

Režisierius Jamesas Gunnas ką tik baigė trečiosios „Galaktikos sergėtojų“ (angl. Guardians of the Galaxy) dalies filmavimą. Po itin ilgo kelio, skandalų ir režisieriaus pasitraukimo ir sugrįžimo, filmą, galiausiai, pavyko nufilmuoti. Tačiau, tai bus paskutinysis „Galaktikos sergėtojų“ filmas, nes apie ketvirtąją dalį kalbų jau nebėra. Dėl to, paskutinė diena filmuojant ypač jautriai paveikė aktorių Dave‘ą Bautistą, kuriam tenka atsisveikinti su savo personažu – Draksu.

Iškart po filamvimo, režisierus J. Gunnas savo Instagram paskyroje pasidalijo nuotrauka su pagrindiniais aktoriais, o tą pačią nuotrauką savo paskyroje įsikėlė ir pats D. Bautista, parašęs ir itin jautrų atsisveikinimo su franšize laiškelį. „Dar nespėjau rasti tinkamų žodžių. Viskas taip staiga pasibaigė ir nespėjęs apsiprasti ėmiau filmuotis kitame filme. Tai kelionės, pakeitusios mano gyvenimą, pabaiga“, – rašė aktorius.

Tai, kad D. Bautista traukiasi iš „Galaktikos sergėtojų“, nėra paslaptis. Aktorius jau seniau buvo užsiminęs, kad pasiekė amžių, kai vaidinti raumenų kalną darosi fiziškai sunku. Dalyvaudamas pokalbių laidoji pas Elen DeGeneres, aktorius sakė „Kai pasirodys trečioji dalis, man jau bus 54 metai. Visas tas reikalas su pliku kūnu be marškinėlių man darosi vis sudėtingesnis. Kelionė baigėsi ir aš pasirengęs atsitraukti“.

Režisieriui J. Gunnui veiklos netrūksta nei „Marvel“, nei „DC“ stovyklose, bet ir jį gana emociškai paveikė paskutinė filmavimo diena. Kaip jis pats teigė, jam reikėjo sukaupti visas įmanomas jėgas, kad po paskutinio kadro nepradėtų raudoti. „Beveik visi 10 pastarųjų metų buvo praleisti kuriant ar galvojant apie Sergėtojus. Manęs dar laukia daug darbo su vaizdo efektais, montavimu, bet tas momentas buvo itin sunkus. Labai lengva visiems paaiškinti, kaip myliu šiuos aktorius ir kūrybinę komandą. Gerokai sunkiau paaiškinti, kaip myliu visus šiuos veikėjus, matau juos kaip savęs dalį. Kaip apie juos rašau, kaip juos filmuoju ir kokius dialogus duodu, visa tai yra mano meilės išraiška“.

Nors „Galaktikos sergėtojai. 3 dalis“ kinus pasieks 2023 metų gegužės 5 dieną, iki tol šią smagią kompaniją sutiksime mažiausiai du kartus. Tai – „Tore. Meilėje ir griaustinyje“ (angl. Thor: Love and Thunder) už poros mėnesių, mat po paskutinio Keršytojų filmo Toras prisidėjo prie sergėtojų. Na, o kitas kartas bus per specialų kalėdinį (greičiausiai trumpo metro) filmuką, kuris pasirodys Disney+ platformoje metų pabaigoje, šventiniu laikotarpiu.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles