Studijos „Disney“ vadovas ragina nelaukti rekordų iš „Žvaigždžių karų“

Studijos „Disney“ vadovas ragina nelaukti rekordų iš „Žvaigždžių karų“

Visos finansinės prognozės susijusios su naujuoju „Žvaigždžių karų“ (angl. „Star Wars“) epizodu kol kas dar nėra patvirtintos bei nėra jokio tvirto pagrindo tikėti, jog filmas finansine prasme sugebės sumušti visus galimus rekordus. Būtent apie tai prašneko studijos „The Walt Disney“ direktorius Alanas Hornas.

„Daugelis faktorių, susijusių su mūsų filmu, byloja apie tai, jog filmas yra visiškai neaiškioje pozicijoje tikraja to žodžio prasme. Tai neleidžia mums prognozuoti filmo uždarbio per premjerinį savaitgalį, o taip yra todėl, jog esminė reklaminė kompanija dar tik laukia savo paleidimo. Tik ši ir užtikrins juostos uždarbį“ , – sakė Alanas Hornas.

Studijos vadovas taip pat pabrėžė, jog nė vienam filmui, pasirodžiusiam gruodžio mėnesį, dar nepavyko perkopti 100 milijonų dolerių uždarbio. „Tuo laikotarpiu žmonės labiau užsiėmę pasirengimui šventėms, dovanų pirkimui, kelionėms, o ne vaikščiojimui į kiną“ , – pridūrė jis.

Priminsime, jog daugelis rimtų analitinių portalų filmui „Žvaigždžių karai: galia nubunda“ (angl. „Star Wars: The Force Awakens“) prognozuoja galingiausią startą kino istorijoje tiek Šiaurės Amerikoje, tiek visame pasaulyje. Tačiau yra tikinčių, jog filmas gali užsidirbti ir tik 250 ar 300 milijonų dolerių. Pati studija tikisi kuklesnio rezultato, kuris būtų nuo 185 mln. iki 220 milijonų dolerių.

Viskas paaiškės gruodžio 18 dieną, kai filmas pasieks viso pasaulio kino ekranus.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles