Danny’is Boyle’as kalbinamas režisuoti naują Džeimso Bondo filmą

Danny’is Boyle’as kalbinamas režisuoti naują Džeimso Bondo filmą

Šiais metais bus kuriamas 25-asis Džeimso Bondo filmas. Tai bus paskutinis kartas, kai Daniel’is Craig’as atliks pagrindinį vaidmenį. Projektas ieško režisieriaus nuo tada, kai dviejų ankstenių filmų kūrėjas Sam’as Mendes’as paskelbė, kad nesugrįš į naują dalį. Kaip potencialūs kandidatai sėsti į naujos bondiados dalies režisieriaus kėdę buvo minimi Denis’as Villeneuve’as ir Christopher’is Nolan’as, kurie atsisakė, tačiau neatmetė galimybės sukurti Džeimso Bondo filmą ateityje.

Naujausias kandidatas perimti serijos vadžias yra Oskaro laureatas Danny’is Boyle’as. Režisierius norėjo kurti filmą su sąlyga, kad jo premjeros data būtų pavėlinta, tačiau kai „Columbia“ studija atsisakė, jis iškėlė naujas sąlygas. Filmo scenarijus bus perrašomas iš naujo – D. Boyle’o daugkartinis scenaristas John’as Hodge’as parašys atskirą scenarijų, nepaisant to, kad yra baigtas dabartinis, kurį parašė ankstesnių 6 filmų scenaristai Neal’as Purvis’as and Robert’as Wade’as.

Vienas iš tų, kuris nori, kad filmą režisuotų Danny’is Boyle’as, yra filmo žvaigdžė D. Craig’as. Jis rekomendavo režisierių jau 2012 metais, po to kai jie abu kartu dirbo per 2012 metų Londono Olimpinių žaidynių atidarymo ceremoniją. Tai bus paskutinis kartas kai D. Craig’as vaidins agentą 007, todėl suprantama, kodėl jis nori naujo režisieriaus paskutiniam savo išbandymui. Filmas pasirodys kinuose 2019 metų lapkričio 9 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles