Denis’as Villeneuve’as planuoja išleisti bent du „Kopa“ filmus

Denis’as Villeneuve’as planuoja išleisti bent du „Kopa“ filmus

Kanadietis Denis’as Villeneuve’as yra vienas talentingiausių režisierių, dirbančių Holivude. Jo paskutiniai 3 filmai: „Sicario: narkotikų karas“ (angl. „Sicario“), „Atvykimas“ (angl. „Arrival“) ir „Bėgantis skustuvo ašmenimis 2049“ (angl. „Blade Runner 2049“), susilaukė didelio kritikų pripažinimo ir visi buvo nominuoti Oskarams už techninius pasiekimus.

Naujas režisieriaus projektas bus „Kopa“ (angl. „Dune“). Filmas bus paremtas 1965-ųjų metų knyga tuo pačiu pavadinimu. Denis’as Villeneuve’as jau senai yra susidomėjęs šiuo projektu, jį galime pamatyti dokumentiniame filme „Jodorowsky’o kopa“ (angl. „Jodorowsky‘s Dune“), kaip jis kalba apie nesėkmingą Alexandro Jodorowsky‘o bandymą sukurti savo filmo interpretaciją.

Interviu su „Rendez-Vous du Cinema Quebecois“ režisierius atskleidė savo ateities planus. „Kopa“ bus mano kitas filmas. Jis pasirodys mažiausiai po dvejų metų. Mano tikslas yra sukurti du filmus, gal daugiau“, kalbėjo D. Villeneuve’as.

„Kopa“ knyga viršija 400 puslapių, todėl nenuostabu, kad viskas netilptų į vieną filmą. David’as Lynch’as režisavo 1984 metų „Kopos“ versiją, tačiau filmas neatspindėjo knygos versijos, iš dalies dėl to, jog viską buvo bandyta sukišti į vieną filmą. D. Villeneuve’as pareiškė pagarbą D. Lynch’ui, tačiau sako, kad jo versija bus visiškai skirtinga.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles