Kevinas Smithas pavadino „Kapitoną Ameriką: pilietinį karą“ geriausiu visų laikų komiksiniu filmu

Kevinas Smithas pavadino „Kapitoną Ameriką: pilietinį karą“ geriausiu visų laikų komiksiniu filmu

Žinomas Holivudo režisierius ir scenaristas Kevinas Smithas mano, jog filmas „Kapitonas Amerika: pilietinis karas“ (angl. „Captain America: Civil War“) yra geriausias visų laikų filmas, paremtas komiksais. Apie tai jis pranešė savo gerbėjams savo oficialioje Twitter paskyroje.

„Pasižiūrėjau „Kapitoną Ameriką: pilietinį karą“ įspūdingame kino teatre 4DX. Be jokių abejonių, geriausias kada nors sukurtas filmas pagal komiksus. Ir taip pat geriausias Žmogus-voras. Labai pakerėtas!“, – parašė K. Smithas.

Ne paslaptis, jog Kevinas Smithas yra vienas didžiausių komiksų gerbėjų ir žinovų Holivude. Visai neseniai jis kartu su JAV kino kritikais suvartė studijos „Warner Bros.“ filmą „Betmenas prieš Supermeną: teisingumo aušra“ (angl. „Batman V Superman: Dawn of Justice“) pavadindamas filmą „neturinčiu širdies“.

Kino juostą „Kapitonas Amerika: pilietinis karas“ kino kritikų pamėgtame portale „Rottentomatoes“ jau įvertino virš 70 profesionalų ir skyrė filmui net 94 procentus teigiamų atsiliepimų. Taip pat filmui žadamas ir solidus startas tiek tėvynėje, tiek ir už jos ribų.

Trečioji „Kapitono Amerikos“ dalis Lietuvos kino ekranus pasieks jau gegužės 6 dieną. Filme pagrindinius vaidmenis atliko Chrisas Evansas, Brie Olsen, Robertas Downey‘is jaunesnysis, Tomas Hollandas, Chadwickas Bosemanas, Paulas Ruddas, Sebastianas Stanas ir kt. aktoriai. Filmą režisavo broliai Russo.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles