Į veiksmo sūkurį kviečia sugrįžti pirmasis pilnas „Galaktikos sergėtojai 2“ anonsas

Tai bus bene laukiamiausias kitų metų filmas. Kalbant apie „Marvel“ ir apskritai. Tai – „Galaktikos sergėtojai 2“ (angl. „Guardians of the Galaxy vol. 2“). Ir galiausiai, po labai ilgo laukimo ir gerbėjų inkštimo, pasirodė pirmasis pilnas šio filmo anonsas, kad ir kiek nedaug jis beatskleistų.  Ir šįkart galima pasidžiaugti gerokai daugiau, nei prieš mėnesį pasirodžiusiu mažiuku tyzeriu.

Jau dabar kaip ir aišku, kad filmas bus ne ką prastesnis už pirmąją dalį. Prie viso to prisideda ir kūrybinės komandos sunkus darbas stengiantis anonsais neatskleisti pagrindinių dalykų. Čia matome vos tris scenas ir jos atrodo be galo smagios. Jau kaip ir aišku, kad mažylis Grūtas bus filmo žvaigždė, o jam gelbės Roketas. Priedas prie komandos taip bus neblogas, bet tai, kas pateikiama čia, panašu, nė kiek nenusileis pirmajam filmui ir ten parodytam humorui. O ir veiksmo neturėtų trūkti.

Antrasis filmas ir vėl primins apie Galaktikos sergėtojų komandą, kuri leidžiasi į tolesnius nuotykius kosmose. Sergėtojai turi kovoti, kad išlaikytų naujai suburtą šeimą kartu, o tuo pačiu pamažu pradeda spręsti Pyterio Kvilo tėvo paslaptį. Seni priešai tampa naujais sąjungininkais, o į akiratį atkeliauja naujas ir dar neregėtas blogis.

Pagrindinius vaidmenis filme atliks jau tikra žvaigžde tapęs Chrisas Prattas, Zoe Saldana, Dave‘as Bautista, savo balsus veikėjams ir vėl skolins Vinas Dieselis ir Bradley‘is Cooperis. Prie penketuko taip pat prisijungs pirmojo filmo aktoriai Michaelas Rookeris, Karena Gillan ir Seanas Gunnas. Juostą taip pat papildys ir nauji aktoriai, o jų tarpe – Kurtas Russellas, Pom Klementieff, Elizabeth Debicki, Chrisas Sullivanas ir kiti.

„Galaktikos sergėtojai“ kinuose jau labai labai greitai – kitų metų gegužės  5 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles