Pasirodė „Morbius“ anonsas su Jaredu Leto

Pasibaigus trims Marvel Cinematic Universe fazėms, bendrai įvardijamomis kaip „Begalybės saga (angl. „The Infinity Saga“) ir artėjant naujosios kartos „MCU“ filmams „Juodoji našlė“  (angl. „Black Widow“) bei „Amžinieji“ (angl. „The Eternals“), Sony taipogi nestovi vietoje. Tiesa, sprendžiant iš „In Association With Marvel“ logotipo, Kevinas Feige’as turbūt nėra pilnai patenkintas šiuo sprendimu.

Pseudovampyrą Maiklą Morbiusą turbūt geriausiai prisiminsite iš 90-ųjų animacinio „Žmogaus-voro“ (angl. „Spider-Man“) filmuko. „Sony“ kuriamame filme mokslininką Morbiusą (akt. Jared Leto) išvysime kankinamą retos ligos. Bandydamas ją išgydyti būsimasis antiherojus griebiasi paskutinio šiaudo ir ne visai legaliu būdu patekęs į šikšnosparnių urvą duoda jiems prisiliesti prie savo kraujo. Nors šis stereotipinis herojaus atsiradimo kelias išgydo Maiklą nuo ligos ir suteikia papildomų galių, kartu atsiranda ir netikėti šalutiniai poveikiai.

Filmą režisavo „Gyvybė“ (angl. „Life“) kūrėjas Danielis Espinosa, o kartu su Jaredu Leto ekrane pasirodo „Daktaras Kas“ (angl. „Doctor Who“) aktorius Mattas Smithas, „Černobylio“ (angl. Chernobyl“) fanų pamėgtas Jaredas Harrisas bei Adria Arjona, Alas Madrigalas ir Tyrese’as Gibsonas.

Vakar pasirodžiusiame anonse neišvengta milijono klišių, tačiau „MCU“ fanai galės paganyti akis – vienoje scenoje užslėpta užuomina į paskutinį „Žmogaus-voro“ filmą ir jo atomazgą, o klipo pabaigoje filmo kūrėjai paliko kabliuką apie galimą „Sinister Six“ juostą.

Morbius kinuose pasirodys šių metų liepos 31 dieną.

Taip pat skaitykite

Komentarai

  1. Ūkė / 2020 sausio 16

    Kas žino, ar čia bus siaubo filmas? Nes parodyti vaizdai tikrai nenuteikė gerai nuotaikai. Leto labai mėgstu, noriu šį filmą pamatyti, bet jei tai siaubo filmas, tada gaila, nežiūrėsiu.