Robas Lettermanas režisuos filmą apie Detektyvą Pikachu

Robas Lettermanas režisuos filmą apie Detektyvą Pikachu

Kino studijos „Legendary“ projektas apie vaikų pamėgtą Pikachu po truputį vis įgauna pagreitį. Rugpjūtį buvo paskelbta, kad juostai scenarijų rašys Nicole Perlman (angl. „Guardians of the Galaxy“) ir Alexo Hirscho („Gravity Falls“) duetas, o pagaliau yra žinoma, kad juostos vairininku tapo Robas Lettermanas, kurį dauguma turėtų prisiminti iš filmo „Šiurpuliukai“ (angl. „Goosebumps“). Skelbiama, kad šis filmas bus pirmasis suplanuotoje ilgalaikėje „Detektyvo Pikachu“ istorijoje, kurioje pagrindinį „vaidmenį“ herojus ir atliks

„The Hollywood Reporter“ praneša, kad kino studija „Legendary“ visomis išgalėmis stengiasi šį projektą paspartinti bei kūrimo darbus pradėti jau ankstyvais 2017-ais metais. Dar šių metų liepos mėnesį studija įgijo teises tiek į kino filmo, tiek televizinius Pokemono projektus, tačiau netrukus buvo paskelbta, kad abu projektai gali neišeiti taip jau greitai. Ir visgi, jau po kelių dienų ta pati „Legendary“ paskelbė, kad su „The Pokemon Company“ visos detalės buvo užbaigtos derinti ir kūrimo darbai tikrai prasidės netrukus.

„Detektyvo Pikachu“ personažas pirmąsyk buvo pristatytas šių metų pradžioje Japonijoje pasirodžiusiame žaidime „Great Detective Pikachu“. Apie patį filmą kolkas daugiau nedetalizuojama, tačiau aišku tai, kad juostos platinimu užsiims „Universal Pictures“. Kolkas taip pat neskelbiama, kas turėtų ir vaidinti naujai atsirandančioje frančizėje.

Legendiniai „Pokemonai“ pirmąsyk televizijoje debiutavo dar 1996-ais metais, o savo dvidešimtmetį atšventė su Amerikoje populiariu „Super Bowl“ buvusioje reklamoje. Dar šiais metais kompanija „The Pokemon Group“ išleido visame pasaulyje itin populiarų žaidimą „Pokemon Go“, kuris per visai trumpą laiką tapo pasauline sensacija.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles