Dėl romantiško vaidmens „Kalifornijos svajose“ R. Goslingas metė sau nelengvą iššūkį

Viena romantiškiausių šių metų juostų – „Kalifornijos svajos“ (La La Land), kuriai jau dabar prognozuojamas labiausiai trokštamas kino pasaulio apdovanojimas „Oskaras“, startavo Venecijos filmų festivalyje, o po to užkariavo ir Toronto filmų festivalio žiūrovų širdis. Daugelis mačiusiųjų juostą įsitikinę – muzikinė drama, kuri į Lietuvą atkeliauja jau gruodžio 9 dieną, žavi ne tik savo istorija, bet ir pagrindiniais herojais, kuriuos įkūnijo Emma Stone bei Ryanas Goslingas.

Aktoriams – tai jau trečias bendras filmas, tačiau pastarajam teko ruoštis ne ką mažiau atsakingai. Pavyzdžiui, lankyti šokių ir dainavimo pamokas. Negana to, R. Goslingas nusprendė mesti sau iššūkį ir po dvi valandas per dieną, šešias dienas į savaitę savo noru ėjo mokytis groti fortepionu.

Kompozitorius Justinas Hurwitzas atskleidė, jog visos fortepiono partijos „Kalifornijos svajose“  buvo įgrotos pianisto Randy Kerberio. Daugeliu atveju, juostų kūrėjai aktoriams pasamdo dublerius, kurie ir filmuojasi muzikaliausiose scenose. Tačiau R. Goslingas pasakė, kad jam nereiks fortepiono klavišus “maigančio” dublerio, jis prieš kameras visas dainas nori “sugroti” pats.

“Dainuoti moku, šoku irgi neblogai, tad nusprendžiau vienu metu nušauti du zuikius – pagelbėti filmo kūrėjams ir išmokti skambinti fortepionu. Pasirodo, esu pakankamai talentingas, nes prireikė vos kelių mėnesių ir aš jau mintinai galėjau sugroti visas filmo dainas”, – sako R. Goslingas.

Itin muzikalioje dramoje pasakojama apie šiame pasaulyje sunkiai pritampančią Miją, kuri dirba padavėja, tačiau dievina senuosius Holivudo filmus ir trokšta tapti aktore.  Tuo tarpu R. Goslingo herojus – jaunas džiazo pianistas Sebastijanas. Vaikinas svajoja atidaryti savo muzikos klubą, tačiau tam reikia didelių pinigų, tad muzikantas vakarais uždarbiauja kitiems priklausančiuose baruose.

Romantiški ir senaisiais idealais besivadovaujantys jaunuoliai sunkiai pritampa dabartiniame pinigų valdomame pasaulyje, tačiau atranda vienas kitą.

Viena romantiškiausių šių metų juostų „Kalifornijos svajos” kino teatruose pasirodys jau gruodžio 9 dieną.

Flmo anonsas, kuriame galima išgirsti dainuojančią E. Stone ir pamatyti prie fortepiono prisėdusį R. Goslingą:

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles