Kino studija „Sony“ jau kurį laiką patyliukais ieškojo aktorės, galinčios suvaidinti… lėlę Barbę. Taip, studija ėmėsi kurti „Barbės“ (angl. „Barbie“) filmą. Sekdama „Disney“ pavyzdžiu, ji tiesiog perkėlė ikonišką veikėją į didžiuosius ekranus. Ir jau kaip ir panašu, kad žengtas pirmas labai stiprus žingsnis. Kaip praneša portalas „The Hollywood Reporter“,  studija suvaidinti Barbę pakvietė komikę Amy Schumer.

Darosi akivaizdu, kad ilgai po paslapties šydu laikytas ir tik puse lūpų apšnekėtas projektas dabar staiga įgauna pagreitį. Kaip apibūdinamas filmo siužetas – „Filmas, kuriame pagrindinį vaidmenį atliks Amy Schumer, pasakos apie tobulą Barbių pasaulį. Jame viena Barbė susivoks, kad nelabai pritampa prie visų. Ji ištremiama iš idealaus pasaulio ir turi keliauti į tikrąjį, kuriame suvokia, kad būti unikaliam yra tik privalumas“.

Kai apibūdinimas toks, Amy Schumer, atrodo, net labai geras pasirinkimas. Ji tikrai nėra „tobula“ Barbė, tad jos išskirtinumas gali būti labai tinkamas. Jau nekalbant apie labai subtilų humoro jausmą. Ir gali būti, kad ji tikrai gerokai labiau tinkama šiam vaidmeniui nei Margot Robbie ar Kate Upton, apie kurias buvo kalbama anksčiau.

Scenarijaus rašymu, o jei tiksliau – perrašymu, taip pat užsiims Amy Schumer, kartu su savo seserim Kim Caramele. Kol kas planuojama, kad filmas pasirodys 2017 metų gegužės 12 dieną, tačiau atsižvelgiant į scenarijaus perrašymą ir tai, kad juosta dar neturi režisieriaus, tokie planai atrodo nerealūs. Kaip bus iš tikro, matysime jau netolimoje ateityje.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles