„Sony“ studijos planuojamas naujas „Karatė Vaikis“ bus atskirtas nuo „Kobra Kai“ serialo

„Sony“ studijos planuojamas naujas „Karatė Vaikis“ bus atskirtas nuo „Kobra Kai“ serialo

„Sony“ studijai paskelbus tolimesnių filmų tvarkaraštį vienas būsimas projektas patraukė akį – naujas „Karatė Vaikis“ (angl. „Karate Kid“). Perdirbinys šiuo metu neturi nei režisieriaus ar aktorių, bet jau yra suplanuotas 2024-ų metų birželio 7-os išleidimui.

Šiuo metu „Karatė Vaikis“ yra ant populiarumo bangos dėl „Netflix“ serialo „Kobra Kai“ (angl. „Cobra Kai“), tęsiančio originalių filmų trilogijos istoriją su senais veikėjais ir aktoriais bei nauja kovotojų karta. Prieš dvi savaites debiutavęs jau penktas sezonas sulaukė kaip visad pozityvių atsiliepimų. Paskelbus naujienas apie naują „Karatė Vaikio“ filmą gerbėjai tikėjosi, kad jis jungsis prie „Kobra Kai“ visatos. Vis dėlto, serialo kūrėjas Jon Hurwitz paneigė šiuos gandus, „Sony“ perdirbinys buvo naujiena ir jam pačiam. Tad naujasis „Karatė Vaikis“ bus kuriamas visiškai atskirai nuo serialo.

Perdirbti šią seriją jau buvo bandyta 2010-ais metais, kai pagrindinius vaidmenis atliko Jackie Chan bei Jaden Smith ir nors finansiniai rezultatai nebuvo prasti, filmas nesulaukė didelio susidomėjimo ir po jo planuotas tęsinys taip ir neįvyko.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles