Atšauktas šalutinis „Žvaigždžių Karų“ projektas „Rogue Squadron“

Atšauktas šalutinis „Žvaigždžių Karų“ projektas „Rogue Squadron“

„Žvaigždžių Karai“ (angl. „Star Wars“) stabiliai pildo „Disney+“ platformą, tačiau artimiausiu metu kino teatruose dar nepasirodys. Po šaltai sutikto paskutiniojo „Skaivokerio Iškilimo“ (angl. „Rise of the Skywalker“) studija paskyrė naujus franšizės projektus keliems režisieriams, kad atrastų kitokią serijos kryptį. Vienas iš šių projektų buvo galutinai pašalintas.

„Rogue Squadron“ buvo planuotas 2023-ų metų pabaigos išleidimui kaip pirmas „Žvaigždžių Karų“ filmas didiesiems ekranams po trilogijos, pasakojantis šalutinę istoriją apie kovose dalyvaujančius pilotus. Prie jo buvo paskirta „Nuostabiosios Moters“ („Wonder Woman“) režisierė Patty Jenkins. Vis dėlto filmo produkcija pilnai nestartavo ir dar praeitų metų pabaigoje buvo atidėta, kai P. Jenkins apsiėmė didžiulį „Kleopatros“ projektą su aktore Gal Gadot. Ir kadangi filmavimai iki šiandien dar net neprasidėjo, o kitų metų išleidimo data liko nepakeista, „Rogue Squadron“ atšaukimas nebuvo staigmena, o tiesiog formalumas.

Tad „Žvaigždžių Karų“ ateitis didžiuosiuose ekranuose vis dar lieka miglota, nes „Disney“ vis dar turi kelis šios franšizės projektus ir jokių žinių kokioje stadijoje jie yra ar išvis bus užbaigti. Kol kas žinoma, kad vieną filmą režisuos Taika Waititi, kitą projektą prižiūrės „Marvel“ vadovas Kevin Feige, o kontraversiško aštuntojo epizodo „Paskutiniai Džedajai“ (angl. „The Last Jedi“) režisierius Rian Johnson turėtų pateikti visiškai naują trilogiją.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles