Į televizijos ekranus atkeliauja dar viena Stepheno Kingo ekranizacija

Į televizijos ekranus atkeliauja dar viena Stepheno Kingo ekranizacija

Tik pasibaigusi viena Stepheno Kingo knygos ekranizacija serialo pavidalu „11.22.63“ (angl. „11.22.63“) sulaukė daugybės teigiamų kritikų įvertinimų. Žinoma, nereikia pamiršti, kad prie to smarkiai prisidėjo ir vienu iš prodiuserių buvęs režisierius J. J. Abramsas. Sėkminga autoriaus knygos ekranizacija Holivude paskatino kalbas apie daugybę kitų knygų perkėlimų į televizijos ekranus.

Kol žinomas prodiuseris ir režisierius J. J. Abramsas snaudžia ir ieško kitos tinkamos novelės, kabelinės televizijos Amerikoje kanalas Spike teigia, kad jau netrukus pasirodys nauja ekranizacija „Pražūtingas rūkas“ (angl. „The Mist“). Skelbiama, kad pradžioje tikslas buvo išleisti tik vieną įvadinę seriją, tačiau pamačius, kokią sėkmę pelnė „11.22.63“, serialas netrukus buvo patvirtintas pilnam sezonui.

Teigiama, kad tokį pokytį taip pat paskatino ir kito serialo „Raudonasis Marsas“ (angl. „Red Mars“) nesėkmės, kurio metu iš šio pasitraukė vienas serialo kūrėjų. Žinoma, šioje situacijoje ne tik „Raudonasis Marsas“ vaidino rimtą vaidmenį – dar prieš šio serialo paskelbimą post produkcijos darbų metu buvo atsisakyta kito serialo „Harvest“.

Ir visgi, kalbant apie „Pražūtingą rūką“, teigiama, kad šio istorija yra ganėtinai paprasta – į mažą miestelį atklysta nekenksmingas rūkas, kurias pradeda siaubti miestą ir kelti jame paniką.

„Pražūtingas rūkas“ bus pirmasis rimtas kanalo Spike projektas, po šio sugrįžimo į patrauklių kanalų gretas. Skelbiama, kad serialo filmavimo darbai prasidės šių metų vasarą, tuo tarpu, jeigu ir vėl neįvyks įvairių kliūčių, debiutas – kitais metais.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles