Prie „Tamsiojo bokšto“ ekranizacijos prisijungia Oskaro nominantas

Prie „Tamsiojo bokšto“ ekranizacijos prisijungia Oskaro nominantas

Ilgą laiką gandais apipinta garsiosios Stepheno Kingo knygų serijos „Tamsusis bokštas“ (angl. „The Dark Tower“) adaptacija pagaliau tampa realybe. Juosta pradėjo filmavimą jau šią savaitę ir suskubo sparčiai pildyti pagrindinių aktorių gretas.

Kaip praneša „Deadline“, prie kūrybinės komandos prisijungė aktorius Jackie Earle Haley‘is. Jis įkūnys vampyrą Sairą, pasižymintį savo bebaimiškumu.

J.E. Haley‘is pastaruoju metu yra pagarsėjęs kaip vienas įdomiausių fantastinių filmų aktorių. Oskarui už pasirodymą juostoje „Maži vaikai“ (angl. „Little Children“) nominuotas aktorius pastaraisiais metais pasirodė tokiuose filmuose kaip „Stebėtojų lyga“ (angl. „Watchmen“), „Robotas policininkas“ (angl. „RoboCop“) bei „Košmaro Guobų gatvėje“ (angl. „A Nightmare on Elm Street“) perdirbinyje.

„Tamsiojo bokšto“ ekranizacija neabejotinai taps vienu laukiamiausių kitų metų filmų. „Sony“ ekranizuojama pirmoji S. Kingo knygų serijos dalis pasakos apie šaulį, klajojantį po fantastinį pasaulį ir ieškantį paslaptingo Tamsiojo bokšto. S. Kingas „Tamsiojo bokšto“ knygas yra įvardijęs kaip vieną svarbiausių savo kūrinių.

Prieš kurį laiką jau buvo pranešta, kad filme pagrindinį veikėją įkūnys aktorius Idris Elba. Jo antagonistą vaidins Matthew McConaughey. Prie filmo taip pat yra prisijungė Abbey Lee ir Tomas Tayloras.

„Sony“ kuriamas filmas kino teatruose pasirodys 2017 metų vasario 17 d.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles