Susipažinkite su paslaptingąja Nova iš „Beždžionių planetos karo“

Artėjant filmo „Beždžionių planetos karas“ (angl. „War for the Planet of the Apes“) premjerai kino kompanija „20th Century Fox“ nesnaudžia ir savo „Youtube“ kanale pasidalino dar vienu klipu pristatančiu paskutinę triligijos dalį.

Klipas pavadinimu „Susitikimas su Nova“ (angl. „Meeting Nova”) atskleidžia paslaptingosios mergaitės istoriją ir supažindina žiūrovą, kaip Cezaris (akt. Andy Serkis) rado mergaitę paliktą likimo valiai ir nusprendė ją saugoti ir globoti. Laikui bėgant Cezaris ima suprasti, jog mergaitė vardu Nova (akt. Amiah Miller) yra daug svarbesnė nei galėjo pasirodyti iš pradžių.

„Beždžionių planetos karas“ yra paskutinė franšizės dalis, kurioje filmo trilogiją užbaigs žūtbūtinis mūšis tarp beždžionių ir žmonių, kurių armiją į priekį ves negailėstingasis pulkininkas (akt. Woddy Harrelsonas) trokštantis Cezario mirties. Beždžionių lyderis Cezaris patyręs didžiulių netekčių supranta, kad tik vedinas juodžiausių instinktų gali pagaliau įgyvendinti savo mistinį tikslą ir apginti savo rasę. Finišo tiesiojoje tarp Cezario ir žiauriojo pulkininko įvyks mūšis, kuris ir nulems abiejų rūšių bei žemės likimą.

„Beždžionių planetos karas“ kino teatruose pasirodys 2017 m. liepos 14 d.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles