Beveik aiškus pagrindinis moteriškasis „Vaiduoklių mėdžiotojų“ ketvertas

Beveik aiškus pagrindinis moteriškasis „Vaiduoklių mėdžiotojų“ ketvertas

Labai ilgai aptarinėtas „Vaiduoklių medžiotojų“ (angl. „Ghostbusters“) moteriškasis perdirbinys galiausiai turi keturias preliminarias pagrindines herojes. Kaip praneša kino naujienų portalas „The Hollywood Reporter“, dalyvauti projekte jau tvirtai apsisprendė ir sutartį pasirašė Mellisa McCarthy, tuo tarpu kitos trys jos kolegės baiginėja derybų procesą.

Kartu su M. McCarthy naujuose nuotykiuose apie vaiduoklių medžiojimą vaidmenis taip pat planuoja atlikti Kristen Wiig, Kate McKinnon ir Leslie Jones, kurios, beje, pernai pasirodė JAV populiarioje laidoje „Saturday Night Live“. Dar ir dabar K. McKinnon ir L. Jones yra kviečiamos į laidą beveik kaip etatinės dalyvės.

Studija „Sony“ ilgai svarstė, kaip būtų galima atgaivinti kultinę „Vaiduoklių medžiotojų“ franšizę ir tai galiausiai pavyko padaryti su režisieriumi Paulu Feigu. Jis jau yra dirbęs su M. McCarthy ir K. Wiig, kai kūrė be galo juokingą 2011 metais pasirodžiusią komediją „Sunokusios pamergės“ (angl. „Bridesmaids“).

Kol kas apie patį filmą yra beveik nieko nežinoma, nors scenarijus juostai jau lyg ir parašytas. Kokias roles atliks aktorės ir apie ką bus filmas greičiausiai paaiškės vasarą, kai prasidės filmavimo darbai.

Moteriškąją „Vaiduoklių medžiotojų“ versiją studija „Sony“ planuoja išleisti 2016 metų vasarą.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles