Pirmajame „Vaikas nr. 44“ anonse – serijinio žudiko paieškos Sovietų sąjungoje

Kino studija „Summit Entertainment“ išplatino pirmąjį savo naujo filmo „Vaikas nr. 44“ (angl. „Child 44“) anonsą. Pagal Tomo Robo Smitho romaną sukurtoje juostoje pagrindinį vaidmenį atliekantis Tomas Hardy‘is dar kartą keičia savo kalbėjimo manierą ir čia jau galima jį išgirsti kalbant rusišku akcentu.

Filmo istorija suksis apie Sovietų sąjungą 1953 metais. Slaptas milicijos agentas Leo Demidovas praranda savo statusą, įtaką ir namus,kai atsisako žmoną Raisą apkaltinti tėvynės išdavyste. Iš Maskvos į niūrų provincijos skyrių ištremtas Leo, kartu su Raisa, suvienija jėgas su generolu Mihailu Nesterovu, bandydami sumedžioti jaunus berniukus žudantį serijinį žudiką. Jų tyrimas pradeda graitui ilgai puoselėtą tiesą, kurią dar stipriau bando išlaikyti Leo psichopatas priešininkas Vasilijus: „Rojuje nusikaltimų nebūna“.

Pirmajame anonse sudaromas gana niūrios Sovietų sąjungos vaizdas, kuriame visais įmanomais būdais bandoma užglaistyti masiškai žudomų vaikų istorijas. Įdomiausia, kaip jau anonse parodomas komunistų rėžimas – jie negali susitaikyti su faktu, kad tokie žiaurūs nusikaltimai gali vykti jų valstybėje, bet užmerkti akis prieš 44 vaikų nužudymus, nors ir manoma, kad „nužudymas yra kapitalizmo liga“. Niūrūs vaizdai, įtampa kuriama nuo pirmosios sekundės ir pabaigoje atsirandantis filmo pavadinimo paaiškinimas. Tai gana informatyvus anonsas, tačiau per daug taip pat neatskleidžiama. Taip pat girdime ir dar vieną naują Tomo Hardy‘io akcentą, kuris skamba šiek tiek juokingai, bet gana neblogai.

Filmą režisuoja „Nesaugaus prieglobsčio“ (angl. „Safe House“) režisierius Danielis Espinosa. Pagrindinius vaidmenis be T. Hardy‘io taip pat atliks Gary‘is Oldmanas, Paddy Considine, Noomi Rapace, Joelis Kinnamanas, Jasonas Clarke‘as ir Vincentas Casselis.

„Vaikas nr. 44“ pasaulio kino teatrus pasieks balandžio 17 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles