Planuojama nauja „Vyrų juodais drabužiais“ trilogija

Planuojama nauja „Vyrų juodais drabužiais“ trilogija

Dar viena garsi Holivudo franšizė susilauks visiško perkūrimo praėjus vos keliems metams nuo paskutiniojo jos filmo. Šįkart tokioje pozicijoje atsidūrė garsieji „Vyrų juodais drabužiais“ (angl. „Men in Black“) filmai.

Duodami interviu leidiniui „The Hollywood Reporter“, prodiuseriai Walteris Parkesas ir Laurie MacDonald teigė, jog franšizės perkūrimas šiuo metu yra logiškiausias žingsnis. Pagrindinė to priežastis – Willas Smithas atsisakė filmuotis dar viename tęsinyje. Net jeigu „Vyrai juodais drabužiais“ buvo vienas svarbiausių filmų, 1997 metais pakėlusių W. Smithą į Holivudo aukštumas, jis teigia, kad jam užtenka ir trilogijos.

Už franšizę atsakinga „Sony“ nesiruošia iš paskutiniųjų bandyti prikalbinti W. Smitho ar jo partnerio visuose trijuose filmuose Tommy Lee Joneso, kad jie sugrįžtų. Vietoje to, jie planuoja ne vieną, bet tris visiškai naujus „Vyrų juodais drabužiais“ filmus. Prodiuseriai neatmeta tikimybės, kad W. Smithas pasirodys epizodiniame vaidmenyje, tačiau šiuose filmuose pasirodytų nauji agentai, dirbantys itin slaptoje vyriausybės organizacijoje, kovojančioje prieš į Žemę nelegaliai patenkančius ateivius.

Tai gali praversti, jeigu „Sony“ nuspręs įgyvendinti vieną keisčiausių pastarųjų metų idėjų Holivude – studija ruošiasi kurti bendrus „Vyrų juodais drabužiais“ ir „Nevykėlių po priedanga“ (angl. „21 Jump Street“) filmus. Nors filmų tonai, sukryžminantys veiksmą ir komediją, yra panašūs, vis dar keista pagalvoti, kad Channingas Tatumas ir Jonah Hillas gali prisijungti prie ateivius medžiojančios komandos.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles