Alicia Vikander kartu su Jamesu McAvoy‘umi vaidins filme „Įgramzdinimas“

Alicia Vikander kartu su Jamesu McAvoy‘umi vaidins filme „Įgramzdinimas“

Švedų aktorė Alicia Vikander pasiners į vaidmenį romantinėje komedijoje „Įgramzdinimas“ (angl. „Submergence“), kurioje ji vaidins vandenyno gelmių tyrinėtoją. A. Vikander partneriu taps škotas Jamesas McAvoy‘us.

Pagal škotų rašytojo J. M. Ledgardo to paties pavadinimo knygą statomą filmą režisuos Wimas Wendersas. Tai pasakojimas apie du mylimuosius, iš kurių vieną įkaitu Somalyje laiko džihadistų kovotojai, o kitas, tyrinėjantis vandenyno gelmes, pasinaudodamas romantiškais prisiminimais bando išgyventi šį mirtinai pavojingą laikotarpį.

Filmavimą Europoje ir Afrikoje planuojama pradėti 2016 m. kovo pabaigoje.

A. Vikander, žinomą iš savo vaidmenų tokiuose filmuose kaip „Ex Machina“ (2015 m.), „Ana Kerenina“ (angl. „Anna Karenina“, 2012 m.) ir „Karališka afera“ (dan. „En kongelig affære“, 2012 m.),šią vasarą kartu su Armie Hammeriu ir Henry Cavillu buvo galim išvysti smagiame šnipų trileryje „Šnipa iš U. N. C. K. L.E.“ (angl. „The Man from U.N.C. L. E.“).

Netrukus kartu su Oskaro laureatu Eddie Redmayne‘u A. Vikander pasirodys Tomo Hopperoo režisuotoje dramoje „Mergina iš Danijos“ (angl. „The Danish Girl“). Abu aktoriai už vaidmenis šiame filme labai rimtai gali tikėtis apdovanojimų. O šiuo metu A. Vikander kartu su Mattu Damonu filmuojasi naujoje Džeisono Borno serijos filme.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles