Baigtas rašyti „Grobuonio 4” scenarijus

Baigtas rašyti „Grobuonio 4” scenarijus

Nuo to laiko, kai pernai birželį pirmą kartą buvo paskelbta apie būsimą ketvirtąją „Grobuonio“ (angl. „Predator“) dalį, naujienų apie kūrybinio proceso poslinkius buvo labai nedaug. Naujausia, ką girdėjome šia tema, buvo rugpjūčio mėnesį paskelbtas prodiuserio Johno Daviso pareiškimas, kad „tai yra smagiausias būdas sugrįžti į šią filmų seriją“. Dabar pranešama, kad scenarijus naujam filmui jau baigtas rašyti.

Apie būsimąjį „Grobuonio“ projektą kol kas žinoma visai nedaug. Naująjį filmą režisuos Shane‘as Blackas, pirmojoje dalyje vaidinęs Hokinsą. Būtent S. Blackas kartu su Fredu Dekkeriu yra atsakingas už naujosios dalies scenarijų. Kol kas paskutinis S. Blacko režisūrinis darbas – mistinis trileris „Šaunūs vyrukai“ (angl. „Nice Guys“), nukeliantis į aštuntąjį XX a. dešimtmetį (šioje juostoje vaidina Ryanas Gosslingas, Russelas Crowe‘as ir Kim Bassinger. Šiuo metu „Šaunių vyrukų“ premjeros data numatyta kitų metų gegužę.

Nors iš pradžių buvo skelbta, kad tai bus originalaus „Grobuonio“ perdirbinys, vėliau patikslinta, kad naujasis projektas vis tik bus originaliojo tęsinys. Taip pat jau žinoma, kad Arnoldas Schwarzenegeris nebuvo kviečiamas vaidinti naujame „Grobuonies“ filme. Tačiau nors ir nebuvo kviestas vaidinti, A. Schwarzenegeris išreiškė pasitikėjimą S. Blacko rašymo sugebėjimais.

Pirmoji „Grobuonio“ dalis, kurioje pagrindinį vaidmenį atliko A. Schwarzenegris, pasirodė 1987 m., tęsinys su Danny Gloveriu – 1990 m., trečioji dalis, kurioje vaidino Adrienas Brody ir Laurence‘as Fishbourne‘as – 2010 m.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles