Seanas Pennas įkūnys JAV prezidentą naujame HBO seriale

Seanas Pennas įkūnys JAV prezidentą naujame HBO seriale

Kaip praneša „Deadline“, dviejų Oskarų laimėtojas Seanas Pennas pirmą kartą keliasi į televiziją ir ruošiasi vaidinti septintąjį JAV prezidentą.

HBO televizija kurs šešių dalių mini serialą pavadinimu „Amerikiečių liūtas“ (angl. „American Lion“), paremtą to paties pavadinimo Andrew Jacksono biografija, kurią parašė istorikas Jonas Meachamas.

Seriale ruošiamasi nuosekliai papasakoti apie visą A. Jacksono gyvenimą. Britams nužudžius jo tėvus A. Jacksonas tapo našlaičiu, kuris viską pasiekė pats. Jis buvo žiaurus karys ir netipinis politikas, dėl ko jis buvo pramintas pirmuoju Žmonių prezidentu. Tapęs JAV prezidentu jis privalėjo bendradarbiauti su priešiškai nusiteikusiu Kongresu ir apsaugoti Sąjungos likimą. Nors jis buvo vienintelis JAV prezidentas, sugebėjęs panaikinti valstybės skolą, kai kurie jo pasirašyti įstatymai yra neigiamai vertinami iki šių dienų, todėl serialas pasakos ne vien apie herojišką asmenybę.

Serialą kurti sumanė vienas iš „Facebook“ vadovų Mattas Jacobsonas. Serialo „Narcos“ kūrėjai Dougas Miro ir Carlo Bernardas kartu rašys ir „Amerikiečių liūto“ scenarijų. Serialą finansuoti ruošiasi „Lionsgate“ studija.

„Amerikiečių liūtas“ filmavimą pradės jau kitų metų pradžioje, bet tikėtis jį išvysti iki 2016 m. pabaigos neverta.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles