Katherine Waterston prisijungia prie „Prometėjo“ tęsinio

Katherine Waterston prisijungia prie „Prometėjo“ tęsinio

2012 metų filmo „Prometėjas“ tęsinį pastaraisiais mėnesiais supo daugybė gandų, tačiau režisierius Ridley Scottas jau nebando slėptis ir daugelį naujienų praneša jis pats. Šįkart oficialiai buvo paskelbta, kad prie tęsinio, pavadinimu „Svetimas: Sandėris“ (angl. „Alien: Covenant“), prisijungia aktorė Katherine Waterston.

Kol kas mažai žinoma aktorė didesniuose filmuose praėjo vaidinti tik pastaraisiais metais. 2014-aisiais ji pasirodė Paulo Thomaso Andersono juostoje „Žmogiška silpnybė“ (angl. „Inherent Vice“), o šiemet pademonstravo savo aktorinius sugebėjimus filme „Steve Jobs“, kuriame įkūnijo pagrindinio veikėjo dukros motiną. Kitąmet K. Waterston įkūnys vieną pagrindinių filmo „Fantastiniai žvėrys ir kur juos rasti“ (angl. „Fantastic Beasts and Where to Find Them“) veikėjų.

Filme „Svetimas: Sandėris“, toliau pasakojančiame apie „Svetimo“ franšizės priešistorę, K. Waterston iš dalies pakeis aktorę Noomi Rapace, kuri atliko vieną pagrindinių vaidmenų pirmojoje „Prometėjo“ dalyje, tačiau šįkart pasirodys tik epizodiškai. K. Waterston pagrindinę veikėjų porą sudarys su aktoriumi Michaelu Fassbenderiu, su kuriuo ji jau apsiprato filme „Steve Jobs“.

Anot R. Scotto, „Svetimas: Sandėris“ bus kur kas įspūdingesnis reginys nei pirmoji „Prometėjo“ dalis. Pasak režisieriaus, šįkart filme pamatysime visus jau pažįstamus „Svetimo“ franšizės monstrus – nuo veidą puolančių pabaisų iki ksenomorfų ar netgi visiškai naujų ateivių.

„Svetimas: Sandėris“ filmavimą pradės kitų metų pavasarį, o kino teatruose filmas pasirodys 2017 m. rudenį.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles