Po filmo „Žvaigždžių karai: galia nubunda“ kojomis krito visi pelningumo rekordai

Po filmo „Žvaigždžių karai: galia nubunda“ kojomis krito visi pelningumo rekordai

Jeigu sekmadienį „Žvaigždžių karų“ nemėgstantiems žmonėms dar liko maža viltis, kad naujausia garsiosios franšizės dalis nebus sumušusi visų pelningumo rekordų, pirmadienį ji buvo galutinai palaidota. Kaip patvirtino „Disney“ vadovas Bobas Igeris, „Žvaigždžių karai: galia nubunda“ tapo ir daugiausiai per pirmąjį savaitgalį visame pasaulyje uždirbusiu filmu.

Pasak B. Igerio, galutinė suma, kurią per premjerinį savaitgalį surinko juosta, sieks maždaug 528 milijonus dolerių. Ankstesnis pirmojo savaitgalio pasaulinio pelningumo rekordas buvo pasiektas anksčiau šiais metais, kai „Juros periodo pasaulis“ (angl. „Jurassic World“) surinko 524 mln. dolerių. Holivudo ekspertai pranašauja, kad galutinis skaičius gali būti dar keliais milijonais didesnis, net jeigu vakar ši suma siekė vos 517 mln. dolerių.

Kaip ten bebūtų, jau yra patvirtinta, kad „Žvaigždžių karai“ sumušė begalę premjerinio savaitgalio rekordų. Juosta tapo daugiausiai Šiaurės Amerikoje uždirbusiu filmu su 238 mln. dolerių (ankstesnis rekordas su 208 mln. priklausė „Juros periodo pasauliui“). „Žvaigždžių karai: galia nubunda“ taip pat tapo daugiausiai ketvirtadienį uždirbusiu filmu (57 mln.), pirmu filmu istorijoje, per dieną uždirbusiu daugiau nei 100 mln. dolerių, bei didžiausiu visų laikų gruodžio mėnesio debiutu (vienintelis nepasiektas rekordas – trečia vieta tarp daugiausiai šeštadienį uždirbusių filmų).

Tarp labiau specifinių rekordų yra ir didžiausia vidutiniškai per vieną kino teatrą uždirbta suma (57.5 tūkst. dolerių) bei stipriausias visų laikų debiutas tokiose valstybėse kaip Jungtinė Karalystė, Rusija, Vokietija, Švedija, Naujoji Zelandija, Austrija ir daugelyje kitų.

Net neabejojama, kad šią savaitę „Žvaigždžių karai: galia nubunda“ nesustos bei parodys, kad filmas yra visiškai realus pretendentas nukarūnuoti „Įsikūnijimą“, su 2.7 mlrd. dolerių įsitvirtinusį pelningiausių visų laikų filmų sąraše. Iškart po Naujųjų juosta pasirodys ir Kinijoje, kuri šio rekordo siekimui padės itin stipriai.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles