„Džonas Vikas 3“ jau turi oficialų pavadinimą

„Džonas Vikas 3“ jau turi oficialų pavadinimą

Trečioji filmo „Džonas Vikas“ dalis pagaliau turi oficialų pavadinimą. Jau kultine laikomos veiksmo filmų serijos žvaigždė Keanu Reeves‘as patvirtino, jog naujoji juosta vadinsis „John Wick 3: Parabellum“.

Gandai apie filmo pavadinimą „Parabellum“ sklandė jau anksčiau.  K. Reaves‘as paklaustas, ar juosta vadinsis tiesiog „Džonas Vikas 3“ ar „Parabellumׅ“ atsakė, jog šie pavadinimai bus panaudoti abu.

Tačiau ką reiškia šis tiesiogiai į lietuvių kalbą neverčiamas žodis?  K. Reaves‘as atsakė ir į šį klausimą: „Ruoškitės karui. Tai garsaus lotyniško posakio Si vis pacem, para bellum dalis. Frazė verčiama: jei norite taikos, ruoškitės karui“. Įdomu tai, jog žodis turi ir daugiau reikšmių. Vardas „Parabellum“ suteiktas senos kartus automatiniam pistoletui bei Pirmojo pasaulinio karo laikų automatiniam ginklui, daudotam lėktuvuose. Šiuo vardu taip pat vadinami ir dviejų tipų šoviniai. Kūrėjai atskleidžia, jog naujoje dalyje išvysime Džoną Viką persekiojamą visų Niujorko galvažudžių, dėl už jo galvą paskirtos didžiulės premijos. Pavadinimas tik dar kartą patvirtina, jog Vikas stos į karą prieš, kone, visą pasaulį.

Pirmieji du filmai išsiskyrė savo originaliu stiliumi, atmosfera bei įspūdingomis kovų scenomis. Sakoma, jog tai vieni geriausių pastarojo dešimtmečio veiksmo filmų. Džono Viko istorija tapo tokia populiari, jog plinta ir į televiziją, imti kurti ir komiksai. Trečioji istorijos dalis ypač laukiama ir pasirodys 2019-ųjų gegužės mėnesį.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles