Zackas Snyderis kuria savo „Teisingumo lygos“ versiją

Zackas Snyderis kuria savo „Teisingumo lygos“ versiją

„Teisingumo lyga“ tikrai nebuvo nuostabiausias superherojų filmas – dabartinėje DC visatoje, visgi, guli ir „Savižudžių būrys“. DCEU „Keršytojų“ filmas buvo kritikuojamas dėl daug ko, pradedant prastomis ir paviršutiniškomis veikėjų arkomis, baigiant Joss Whedono filmo perėmimu – režisierius pakeitė Snyderį, kai šis nebegalėjo tęsti darbo dėl asmeninių problemų, susijusių su šeima. Toks žingsnis, anot fanų, prisidėjo prie filmo tęstinumo problemų. Tiesa, dar buvo ir Henry Cavillio CGI ūsai.

Dabar atsiranda viltis, kad galėsime išvysti „Teisingumo lygą“ tokią, kokią įsivaizdavo pats Zackas Snyderis. Na ar bent arčiausiai to – visgi Joss Whedon baigė filmuoti tuo metu dar nebaigtas scenas. Skelbiama, kad Z. Snyderis dirba prie savo cut’o jau kurį laiką ir tai daro be studijos Warner Bros. įsikišimo. Tai gali būti būtent tai, ko norėjo fanai, stipriai reiškę nepasitenkinimą, kai studija į projektą įtraukė anksčiau su „Marvel“ dirbusį J. Whedon.

Sklinda gandai, kad ši filmo versija jau arti pabaigos ir Zackas Snyderis greitu metu paleis pirmąjį anonsą. Studija nusiteikusi prieš šį žingsnį ir tai puikiai suprantama – neitin pasisekusį filmą lengviau padėti į šalį ir judėti su kitais projektais – jau šiemet pasirodys „Aquaman“ filmas, o kitąmet laukia „Nuostabioji moteris 1984“. Turint omenyje pirmosios „Nuostabiosios moters“ dalies pasisekimą, Warner Bros. tikisi, jog pagaliau DCEU įgaus pagreitį ir susitvarkę su vidinėmis problemomis taps rimtu Marvel konkurentu.

Net be naujų scenų, filmo montažas gali itin stipriai pakeisti galutinį darbą – pažiūrėkite, kaip tai pritaikoma „Jausmų Galios“ („Eternal Sunshine of the Mind“) atveju:

Beje, šio straipsnio nuotrauka – tariamai nutekėjęs kadras iš originalios, Joss Whedono nepaliestos „Teisingumo lygos“ versijos.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles