Filmo trukmė tampa nauja kliūtimi išleisti „Tenet“

Filmo trukmė tampa nauja kliūtimi išleisti „Tenet“

„Warner Bros“ studija jau dukart atidėjo „Tenet“ premjerą laukdami palankesnių ir saugesnių sąlygų, tačiau jos taip ir neateina. Atvirkščiai, filmas gali turėti dar vieną rimtą problemą jei jis norės pasirodyti kino teatruose. Likus vėl keturioms savaitėms iki išleidimo, „Tenet“ gali būti uždraustas rodyti Kinijoje dėl naujų saugumo įstatymų.

Kinijos kino teatrai atsidaro nuo liepos 20 d. su vienu dideliu pakeitimu visi filmai negali viršyti dviejų valandų trukmės. Taip siekiama sumažinti žiūrovų praleistą laiką salėse. Šiuo metu į repertuarus yra įtraukti holivudiniai filmai „Dolitlis“ (angl. „Dolittle“), „Bloodshot“, bei „1917“, kurie neperžengia dviejų valandų ribos. Tuo tarpu „Tenet“ trukmė bus lygiai dvi su puse valandos ir naujų saugumo reikalavimų neatitinka.

Šis draudimas dar labiau komplikuoja jau ir taip komplikuotą filmo išleidimą. Kinija dar nėra nustačiusi, kada nustos galioti dviejų valandų taisyklė. Taip pat ji nėra paskelbusi ir „Tenet“ išleidimo datos šioje šalyje, tačiau menki šansai, kad situacija susitvarkys iki originalios premjeros rugpjūčio 12 d. Režisierius Christopheris Nolanas nori savo projektą išleisti tą pačią dieną globaliai, mat „Tenet“ siužetas yra griežtai laikomas paslaptyje ir šalyse, kur filmas pasirodys vėliau, atsirastų galimybės piratauti bei atskleisti siužetą.

Negana to, vargu, ar režisierius sutiktų patenkinti reikalavimus ir nukirpti tą papildomą pusvalandį, tačiau jis taip pat negali ignoruoti pelningos auditorijos. C. Nolano filmai yra itin gerai sutinkami Kinijoje ir sudaro nemažą dalį pelno, tuo tarpu „Tenet“ privalo surinkti net 800 milijonų JAV dolerių, kad atsipirktų. „Warner Bros“ studija dar nėra pateikusi atsako į šį naują trukdį, tačiau spėjama, kad „Tenet“ patirs dar vieną atidėjimą. Iš kitos pusės, „Mulan“ perdirbiniui ši situacija yra palanki – filmas ne tik yra orientuotas į Kinijos auditoriją, bet ir neviršija dviejų valandų.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles