„Nuostabiosios Moters“ aktorės bei režisierės naujas projektas bus buvusio didžiausio visų laikų filmo „Kleopatros“ perdirbinys

„Nuostabiosios Moters“ aktorės bei režisierės naujas projektas bus buvusio didžiausio visų laikų filmo „Kleopatros“ perdirbinys

Epinė istorija apie Egipto karalienę Kleopatrą vėl sugrįš į didžiuosius ekranus. 1963-ų metų filmas apie šią veikėją dar ir dabar turi neigiamų asociacijų kino istorijoje, tačiau tai netrukdė studijoms aršiai kovoti dėl naujo, modernaus perdirbinio. Kovą laimėjusi „Paramount“ studija pradeda skubiai dėlioti planus didelio biudžeto Kleopatros epui.

Prie šio projekto pardavimo daug prisidėjo aktorė Gal Gadot, kuri ir atliks pagrindinį Kleopatros vaidmenį, o jį režisuos Patty Jenkins. Jos sėkmingai kartu dirbo prie „Nuostabiosios Moters“ (angl. „Wonder Woman“) filmų ir tikėtina, kad „Paramount“ studija jose mato sėkmingą kombinaciją dar vienam moters galią iškeliančiam filmui. Siužetą rašo Laeta Kalogridis – populiaraus „Netflix“ serialo „Modifikuota Anglis“ (angl. „Altered Carbon“) kūrėja.

1963-ais metais išleistas didžiulis epas „Kleopatra“ yra žinomas kaip viena didžiausių finansinių nesėkmių kino istorijoje. Tai iš tikrųjų buvo labai pavykęs ir pelningiausias 1963-ųjų filmas, tačiau per ilgai užtrukęs filmavimas, viršytas biudžetas ir studijos nesutarimai taip pat jį pavertė tuo metu brangiausiu visų laikų projektu. Nepaisant publikos lankomumo ir keturių laimėtų Oskarų, tuometinė „Fox“ studija vos nebankrutavo dėl per šį filmą patirtų išlaidų. Nuo to laiko „Kleopatra“ tapo įspėjama pasaka studijoms, apsiimančioms didelio biudžeto projektus.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles