Liamas Neesonas išrinktas trečiu seksualiausiu aktoriumi, vyresniu nei 60 metų

Aktorius Liamas Neesonas pateko į seksualiausių kino pasaulio žvaigždžių, vyresnių nei 60 metų, trejetuką. Apklausos nugalėtoju tapo kultinė žvaigždė Jeffas Goldblumas, o tarp septintąjį dešimtmetį įžengiančių pasaulio ikonų antras liko „Žiedų valdovo“ aktorius Viggo Mortensenas.

Trečiąją vietą apklausoje nepailstantis veiksmo filmų aktorius Liamas Neesonas dalinasi su vesternų veteranu Harrisonu Fordu.

Kas aštuntas apklausoje dalyvavęs kino gerbėjas sutiko, kad ‚Pagrobimas“ filmų serijos žvaigždė L. Neesonas filmavimo aikštelėje palieka daugiausiai charizmos. Geriausiųjų dešimtuke taip pat buvo išrinkti „Oskaro“ laureatas Tomas Hanksas bei amerikiečių aktorius Ričardas Giras.

Toliau pasirodo vienintelis Džeimsą Bondą suvaidinęs aktorius Šonas Koneris, o dešimtuką užbaigia veiksmo filmų žvaigždės Sylvester Stallone ir Arnold Schwarzenegger, atitinkamai užėmę devintą ir 10 vietą.

„OnBuy.com“ vykdytoje apklausoje seksualiausia, vyresne nei 60 metų aktore tapo buvusi Bondo mergina Jane Seymor.

Aktorius Liamas Neesonas, nominuotas „Oskarui“ už pasirodymą karinėje dramoje „Šindlerio sąrašas“, yra tapęs tokiu pat veiksmo filmų sinonimu, kaip Tomas Kruzas ar Briusas Willisas.

Panašiai, „Pagrobimas“ filmų serija yra laikoma netikėtu pastarojo dešimtmečio hitu, nukreipusiu aktorių į veiksmo herojaus kelią ir karjeros aukštumas. Filmai, kuriuose vaidina Šiaurės Airijoje gimęs aktorius nuo tada kai pirmąkart pasirodė didžiajame ekrane uždirbo daugiau nei 6 mlrd. eurų.

Jo vaidmenys filmuose „Tamsos riterio sugrįžimas“ ir „Žvaigždžių karai: epizodas I – pavojaus šešėlis“, bei liūto Aslano įgarsinimas populiarioje „Narnijos kronikų“ franšizėje, pavertė L. Neesoną daugiausia uždirbančia Airijos kino žvaigžde.

Paskutiniuose dviejuose aktoriaus filmuose vystoma panaši suteršto herojaus tema. Netrukus kinuose pasirodysiančioje veiksmo dramoje „Sąžiningas vagišius“ (angl. „Honest Thief“) Liamas Neesonas vaidina banko plėšiką, kuris bando atsiversti, nes įsimyli ir nori toliau gyventi sąžiningai.

Vis dėlto, bandydamas prisipažinti teisėsaugai, jis greitai supranta, kad FTB yra labiau korumpuota institucija negu eilinis gatvės banditas. Nelieka nieko kito, kaip tik stoti į viską aplink griaunančią kovą, kad vagišius išsaugotų savo vardą.

Veiksmo drama „Sąžiningas vagišius“ kinuose nuo spalio 9 d.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles