Greitis, liepsnos ir senos žaizdos atveriamos naujajame „Spektro“ anonse

Greitis, liepsnos ir senos žaizdos atveriamos naujajame „Spektro“ anonse

Kino studijos „Sony“ ir „Metro Goldwyn Meyer“  ilgai tylėjo po pirmojo tyzerinio anonso pasirodymo. Vos prieš kelias dienas publika buvo pradėta ruošti naujojo anonso pasirodymui. Priminti apie filmą buvo nuspręsta neįprastu būdu – režisierius Samas Mendesas pranešė apie pasitraukimą iš agento 007 franšizės. Na, o dabar studijos išleido antrąjį arba pirmą pilnos trukmės filmo „Spektras“ (angl. „Spectre“) anonsą, kurio metu keliaujama po visą Europą.

Priešingai nei tyzeriniame anonse, čia jau yra tikrai daug veiksmo, gerokai daugiau istorijos ir lengvas žiūrovų grojimas jausmais. Arba, kitaip tariant, sužadinamas laukimo jausmas. Čia keli monologai sugeba sukurti įtampą ir ją apvainikuoti liepsnojančiais ir greitai lekiančiais superautomobiliais, žadą savo grožiu atimančiomis moterimis ir skirtingais kraštovaizdžiais, kurių juostoje tikrai netrūks.

Per pastaruosius metus naujais filmas apie MI6 agentą Džeimsą Bondą buvo filmuojamas Londone, Austrijos Alpėse, Romoje, Meksikoje ir Maroke. Kol kas anonse vaizdų iš Maroko lyg ir nesimatė.

Filme agentas 007 šįkart stos prieš galingą pasaulinį organizuoto nusikalstamumo sindikatą, kuris vadinasi SPEKTRAS. Į juostą sugrįžta ketvirtą kartą 007 vaidmenį atliksiantis Danielis Craigas, taip pat M suvaidinsiantis Ralphas Fienessas, panelę Manipeni įkūnysianti Naomi Harris ir jaunasis genijus Q Benas Whishaw. Naujajame filme bus tikrai daug naujų aktorių. Į jų gretas stoja dviejų Oskarų laureatas Christophas Waltzas, suvaidinsiantis blogietį Fransą Oberhauzerį, būsimoji Džeimso Bondo meilužė Lea Seydoux, poną Hinksą suvaidinsiantis Davidas Bautista ir Monica Bellucci.

„Spektras“ kino teatrus pasieks lapkričio 6 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles