Paviešinta „Daktaro Streindžo beprotybės multivisatoje“ trukmė

Paviešinta „Daktaro Streindžo beprotybės multivisatoje“ trukmė

Nenumaldomai artėjant vienam didžiausių šių metų superherojų filmui „Daktaras Streindžas beprotybės multivisatoje“ (angl. Doctor Strange in the Multiverse of Madness), aiškėja ir daugiau informacijos apie patį filmą. Ir šįkart, tą informaciją išdavė kino teatrai ir bilietų pardavimų sistemos, kurie planuojasi premjeras ir nurodo filmo trukmes. Brazilų bilietų pardavėjas „Ingresso“ nurodė, kad būsimojo Samo Raimio filmo trukmė bus 148 minutės.

Ir tai tikrai bus vienas ilgiausių studijos „Marvel“ filmų. Aišku, lyginant su visa bendra kino industrija, tai toli gražu ne ilgiausias filmas, jį lenkia net ir neseniai pasirodęs „Betmenas“, tačiau „Marvel“ visatoje, tai yra daug. Tokios pat trukmės buvo ir „Žmogus-voras: Nėra kelio atgal“ (angl. Spiderman: No Way Home), kuris, iš tiesų, daugumai gerbėjų turbūt galėjo būti ir dar ilgesnis.

Jei spręsime iš visų naująjį „Daktarą Streindžą“ supančių gandų, filmas turėtų būti didesnis už paskutinę „Keršytojų“ (angl. The Avengers) dalį, tad filmas tikrai neturėtų prailgti, o fanai tikrai bus maloniai stebinami kiekvieną minutę. Jei filmo trukmė nesikeis, už jį ilgesnis „Marvel“ visatoje bus tik trys filmai – „Keršytojai: Pabaiga“, „Amžinieji“ ir „Keršytojai: begalybės karas“.

„Daktaras Streindžas beprotybės multivisatoje“ pasirodys jau gegužės 6 dieną, o pagrindinius vaidmenis jame atliks Benedictas Cumberbatchas, Elizabeth Olsen, Rachel McAdams, Patricas Stewartas, Benedictas Wongas, Chiwetelis Ejioforas, Xochitl Gomez, Bruce‘as Campbellas, Michaelas Stuhlbargas ir dar daugybė kitų aktorių.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles