„Mechanikas 2“ gavo premjeros datą

„Mechanikas 2“ gavo premjeros datą

Kino studija „Summit Entertainment“ anonsavo antrosios 2010 metų veiksmo trilerio „Mechanikas“ (angl. „The Mechanic“) dalies pasirodymo datą. Oficialiame pranešime spaudai studijos atstovai teigia, kad filmas dienos šviesą išvys 2016 metų sausio 22 dieną. Taip pat paskelbtas aktorių sąrašas, kurie jau visai greitai filmavimo aikštelėje prisijungs prie Jasono Stathamo.

Trijų metų senumo juosta tapo kultinio 1972 metais pasirodžiusio Michaelo Winnerio filmo su Charlesu Bronsonu perdirbiniu, kuriame pagrindinį vaidmenį atliko mūsų dienų veiksmo filmų asas Jasonas Stathamas. Nors po filmo pasirodymo studija pranašavo, kad tęsinys pasirodys greitai, tačiau viskas sustojo vietoje, ir tik šiandien tapo aišku, jog projektas gavo žalią šviesą. Žinoma, 40 milijonų dolerių kainavęs pirmasis filmas sugebėjo užsidirbti vos 62 milijonus, tačiau juosta sulaukė gana didelio pasisiekimo DVD prekyboje. Tai ir nulėmė teigiamą studijos apsisprendimą dėl tęsinio.

Juosta gavo ir oficialų pavadinimą – „Mechanikas: Prisikėlimas“ (angl. „The Mechanic: Resurrection“). Filme bus pasakojama nauja Jasono Stathamo vaidinamo herojaus istorija, kuriam ir vėl teks kovoti su savo praeities šešėliais. Taip pat, jam teks įvykdyti vieną beveik neįmanoma misija – nužudyti pačius pavojingiausius visame pasaulyje žmonės.

Kol kas dar nežinoma, kokį vaidmenį filme atliks Jessica Alba, tačiau numanoma, jog ji taps romantiniu pagrindinio filmo herojaus objektu. Filme taip pat turėtų pasirodyti ir aktoriai Tommy‘is Lee Jonesas su Michelle Yeoh. Filmą režisuos vokiečių režisierius Dennisas Ganselis, kuris labiausiai žinomas iš tokių darbų kaip „Eksperimentas 2“ (angl. „The Experiment: Wave“) ir „Mirties akademija“ (angl. „Before the Fall“).

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles