Pasaulinės savaitgalio filmų pajamos (11.07 – 11.09)

Kaip ir buvo galima tikėtis, lapkritis prasidėjo ypač galingai. Vienintelė tarptautinė premjera nedavė nė vienam senbuviui jokių šansų pasivaržyti dėl pirmosios vietos, o kai kurie filmai perkopė labai svarbius studijoms finansinius barjerus. Praėjusio savaitgalio pasaulio filmų Top 10 atrodo taip:

„Tarp žvaigždžių“ (angl. „Interstellar“) – startavęs 62 šalyse, naujausias populiaraus režisieriaus Christopherio Nolano filmas sugebėjo užsidirbti 80 milijonų dolerių. Iš vienos pusės – gana geras rezultatas, tačiau atsižvelgiant į ankstesnius režisieriaus pasiekimus, naujausio jo darbo startas ne toks ir galingas, kaip galima buvo tikėtis. 165 mln. kainavęs projektas gana gerai pasirodė Azijos šalyse, iš kurių stipriausiai atrodo Pietų Korėja su 14,1 mln. dolerių pajamų. Europoje startas ne toks įtikinantis – Jungtinė Karalystė (8.8 mln.), Rusija (8.1 mln.), Prancūzija (5 mln.), Vokietija (4.4 mln.), Italija (3.6 mln.). Blogiausiai reikalai atrodo Pietų Amerikos regione, tarp kurių Brazilija ir jos 1,9 mln. dolerių pasiekimas. Šį savaitgalį, o tiksliau jau nuo trečiadienio, filmas pradės savo kelionę po Kinijos kino ekranus. „Pradžia“ (angl. „Inception“) ten užsidirbo 86 milijonus, todėl galima prognozuoti, jog ir šis filmas Kinijos kino mylėtojų nepaliks abejingų. Bendrai, juosta jau turi savo sąskaitoje 132,2 mln. dolerių.

„Vėžliukai nindzės“ (angl. „Teenage Mutant Ninja Turtles“) – M. Bay‘aus prodiuserinis projektas, sukurtas pagal populiarųjį praeitų dešimtmečių animacinį serialą, savo sąskaitą papildė 17,3 milijonų dolerių. 13,6 mln. iš šios sumos priklauso Kinijai, kur filmas sukasi antrą savaitę. Bendrai Kinijoje juosta jau perkopė 50 milijonų barjerą. Vienintelė likusi teritorija – Japonija, kurioje juosta startuoja kitų metų vasario 7 dieną. Šiuo metu filmo sąskaitoje 464 milijonai dolerių. Tikėtina, jog su startu Japonijoje filmas perkops 500 mln. dolerių ribą.

„Bėgantis labirintu“ (angl. „The Maze Runner“) – 33 šalys leido populiariosios paauglių knygos ekranizacijai papildyti savo uždarbį dar 11,6 milijonų dolerių. Šiuo metu vos 34 milijonus kainavusi juosta gali pasigirti gana solidžiu rezultatu – 324 milijonais dolerių.

„Dingusi“ (angl. „Gone Girl“) – svarbią pergalę išsikovojo naujausias D. Fincherio filmas pastatytas pagal žymųjį G. Flynn romaną. Juostai pavyko peržengti 300 milijonų dolerių ribą. Taip pat, filmas tapo ir pačiu pelningiausiu režisieriaus projektu JAV teritorijoje, aplenkęs jo „Keistą Bendžamino Batono istoriją“ (angl. „The Curious Case of Benjamin Button“). Šis savaitgalis sukrovė juostai papildomus 8,5 mln. iš 43 teritorijų. Šiuo metu filmas savo sąskaitoje turi 302,5 mln. ir jo laukia dar dvi paskutinės premjeros Italijoje ir Japonijoje.

„Galingasis 6“ (angl. „Big Hero 6“) – 7,6 milijonais dolerių iš 17 šalių gali pasidžiaugti naujausias studijos „Disney“ projektas, sukurtas pagal populiarius „Marvel“ komiksus. 165 mln. dolerių kainavusi animacija didžiausių nuopelnų už tėvynės ribų pasiekė Rusijoje, kur juostai pavyko užsidirbti 18,2 mln. dolerių. Bendrai, filmukas jau turi 79,2 mln. dolerių, ir jo laukai dar apie 70 šalių, kurių premjeros vyks iki pat vasario mėnesio.

„Įniršis“ (angl. „Fury“) – karinė Antrojo pasaulinio karo temos drama su Bradu Pittu negali pasigirti įtikinamais rezultatais. Šį savaitgalį pelningiausias režisieriaus D. Ayero projektas uždirbo dar 7 milijonus iš 44 teritorijų ir bendrai suapvalino juostos pasiekimus iki 120,5 milijonų. Tikrai ne tokio rezultato tikėjosi studija paleisdama savo projektą.

„Anabelė“ (angl. „Annabelle“) – pelningiausias metų siaubo filmas užsidirbo 6,7 mln. dolerių iš 58 teritorijų. Bendrai, juostai pavyko per mėnesį užsidirbti 244 milijonus. Filmo dar laukai kelios šalys, todėl akivaizdu, kad filmas perkops 250 milijonų dolerių ribą. Tokio stipraus pasirodymo nesitikėjo net pati studija.

„Drakula. Pradžia“ (angl. „Dracula Untold“) – 61 šalyje rodomas Vlado Drakulos priešistorės pasakojimas uždirbo 6,4 milijonus dolerių. Ši suma leido filmui perkopti svarbu studijai „Universal“ barjerą – 200 milijonų dolerių. Filmas dabar savo sąskaitoje turi 202,6 milijonus.

„Gyvenimo knyga“ (angl. „The Book of Life“) – dar viena animacija pasirodo ne taip solidžiai, kaip studijos „Disney“ projektas. Iš 17 šalių, filmas užsidirbo 3,5 mln. dol. ir privedė bendras pajamas iki 78,3 mln. dolerių rezultato.

„Vidža“ (angl. „Ouija“) – visai neblogai laikosi kitas siaubo žanro atstovas. Žinoma, iki „Anabelės“ pasiekimų labai toli, tačiau vos kelis milijonus dolerių kainavusiam projektui ir toks rezultatas visai džiuginantis. 19 šalių filmui leido užsidirbti 3,2 milijonus. Bendrai filmas turi 56,5 milijonus. Jo dar laukia premjeros Rusijoje, Tailande ir Ukrainoje.

Reikia paminėti, jog animacinis studijos „Laika“ filmas „Dežinukai“ (angl. „The Boxtrolls“) perkopė 100 milijonų dolerių barjerą ir tapo pačiu pelningiausiu studijos projektu už JAV ribų. Taip pat, oficialiai paskelbta, kad filmo „Galaktikos sergėtojai“ (angl. „Guardians of the Galaxy“) pasirodymas pasibaigė. Juosta užsidirbo 768 milijonus dolerių ir tapo trečiuoju pagal pelningumą filmu studijos „Marvel“ istorijoje.

Šią savaitę įvyks kelios premjeros, tarp kurių „Madagaskaro pingvinų“ (angl. „Penguins of Madagascar“) premjera Kinijoje. Taip pat, antrojo kultinės komedijos „Bukas ir bukesnis“ (angl. „Dumb and Dumber To“) premjeros, todėl galima teigti, jog nusimato gana įdomus savaitgalis ir įnirtinga kova dėl savaitgalio nugalėtojo vardo.

Šaltinis: boxoffice.com

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles