Bus kuriama ketvirtoji „Žaislų istorijos“ dalis

Bus kuriama ketvirtoji „Žaislų istorijos“ dalis

Studijos „Disney“ vadovas Bobas Igeris investuotojų susitikime paskelbė, kad 2017 metais sulauksime ketvirtosios „Žaislų istorijos“ (angl. „Toy Story“) dalies. Po ketverių metų pertraukos studija galiausiai nusprendė pratęsti savo ypatingai pelningą franšizę.

Su šia naujiena paskelbta ir dar daugiau faktų. Pirmiausia, kad už filmo kūrimo vairo stoja pirmosios ir antrosios „Žaislų istorijos“ režisierius Johnas Lasseteris. Toks sprendimas nėra neįprastas, tačiau tuo pačiu ir kiek keistas, mat trečioji dalis buvo išties sėkminga ir, studijos atstovų teigimu, tiesiog tobulai pabaigė Vudžio ir Bazo istoriją.

„Mes labai mylime šiuos veikėjus, jie mums lyg šeima. Nenorime su jais kurti nieko, jei mūsų idėja neprilygs ar neaplenks ankstesnių nuotykių. „Žaislų istorija 3“ Vudžio ir Bazo istoriją su Endžiu pabaigė taip tobulai, kad labai ilgai nė nesvarstėme apie dar vieno filmo kūrimą. Bet kartą susėdom su Andrew, Pete‘u ir Lee. Mums šovė tokia nuostabi mintis, kad negalėjau liautis apie ją galvoti. Man ji kėlė tiek daug džiaugsmo, kad privalėjau ją įgyvendinti ir šį filmą noriu režisuoti aš pats“, – teigė režisierius J. Lasseteris.

Kurti dar vieną filmą yra labai logiškas sprendimas, atsižvelgiant į tai, kad trečioji dalis studijai sugebėjo sukrauti visą milijardą dolerių. Tai ir savotiška duoklė investuotojams. Nors „Žaislų istorija 3“ buvo kaip ir istorijos pabaiga, galime tikėtis visai neblogo istorijos pratęsimo. „Pixar“ labai retai (bet ne niekada) skuba su savo projektais ir siekia išgauti kaip įmanoma geresnį rezultatą. Su keliomis išimtimis.

Taip pat tikimasi, kad į filmą sugrįš Tomas Hanksas, įgarsinantis Vudį, su Timu Allenu, savo balsą skolinančiu Bazui Šviesmečiui. Galbūt jie ir dar negalvoja prisijungti prie projekto, tačiau studija neabejotinai ras pakankamai pinigų, norėdami įtikinti aktorius sugrįžti į filmą. Scenarijų būsimam nuotykiui rašys Rashida Jones ir Willas McCormackas.

„Žaislų istorija 4“ pasirodys 2017 metų birželio 16 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles