Apsaugininko profesiją išgarsinęs Kevinas Jamesas komedijoje „Prekybos centro kietuolis: Las Vegas“ sugrąžina tautos didvyrį

Apie apsaugos darbuotoją Polą Blartą pirmąsyk pasaulis išgirdo 2009-aisiais, kuomet kino teatrus pasiekė komedija „Prekybos centro kietuolis“. Joje tikru policininku trokštantis tapti vyrukas gelbėjo prekybos centrą nuo organizuotų nusikaltėlių gaujos. Pagrindinį herojų, kiek nevykusį, tačiau labai juokingą apsaugininką įkūnijęs aktorius Kevinas Jamesas papasakojo, koks jausmas buvo vėl tapti Polu pasakojimo tęsinyje „Prekybos centro kietuolis: Las Vegas“.

49-erių komiko teigimu, naujasis pasakojimas užsimezga dėl to, kad Polas Blartas – iš prigimties trokšta padėti kitiems. „Vyrukas dirbo ilgus metus, nevengė viršvalandžių ir jis nutaria su dukra nukeliauti į Las Vegasą. Jie puikiai leidžia laiką, ilsisi, tačiau atsiranda problema. Polas sužino, kad kažkas rezga intrigą vietiniuose lošimo namuose. Jis privalo padėti, jis negali kitaip“, – aiškino jis.

Išskirtiniame interviu kino portalui Heyuguys.com K.Jamesas taip pat papasakojo pats negalėjęs patikėti, kad jo herojus taps toks mylimas – vos pasiekusi JAV kino teatrus pirmoji komedija apie Polą Blartą tapo populiariausiu savaitgalio filmu. „Mes vylėmės, kad žmonėms šis personažas pasirodys artimas, tačiau negalėjau patikėti, kad jis patiko tokiai gausybei žiūrovų. Jis tapo netikėtu herojumi, niekuo neypatingu vyruku, gelbėjančiu pasaulį. Polas – toks pats kaip kiti, jis paprastas. Pasiilgau jo, norėjau jį sugrąžinti“, – šypsojosi aktorius.

K.Jamesas prisipažino, kad herojus jam artimas dar ir dėl to, kaip jis pats buvo vertinamas Holivudo industrijoje. „Daug kartų mane nuvertindavo dėl to, kaip atrodau, kad esu pernelyg švelnaus būdo. Polo gyvenime vyksta tas pats. Mes panašūs tuo, kad nebijome suklysti, bandome elgtis, kaip atrodo tinkama ir klausome širdies. Man patinka vaidinti herojus, kurie nėra laikomi stipriais, tačiau sugeba įrodyti savo vertę. Dėl to taip mėgstu Polą“, – kalbėjo jis. Komikas pridūrė, kad visuomet renkasi vaidinti tokiuose filmuose, kokius mielai žiūrėtų pats ar su šeima. „Noriu, kad „Prekybos centro kietuolis: Las Vegas“ publikai paliktų lengvą ir gerą jausmą, suteiktų geros nuotaikos. Mūsų tikslas buvo prajuokinti ir tėvus, ir vaikus, kad šeima puikiai drauge praleistų laiką kine“, – teigė jis.

Vėl ekrane apsaugininku tapęs K.Jamesas atskleidė, kad nors jo herojus ir kiek nerangokas, naujajame filme jis parodo naujų triukų. „Išmokau ne tik naujų gudrybių su riedžiu. Bus ir kovos scenų bei kitokių fokusų. Patikėkite, ruošdamasis filmavimams kartais po treniruočių jausdavausi visas sulaužytas, nė nežinojau, kad kai kurias vietas gali skaudėti“, – šmaikštavo jis.

Bebaimis apsaugos darbuotojas Polas Blartas sugrįžta į Lietuvos kino ekranus balandžio 24 dieną, kad išsaugotų tvarką niekada nemiegančiame pramogų ir nuodėmių mieste.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles