Scarlett Johansson pasiūlyta pasinerti į Juodąją lagūną

Scarlett Johansson pasiūlyta pasinerti į Juodąją lagūną

Prieš kurį laiką kino studija „Universal“ pranešė, kad artimiausiu metu planuoja po truputį atkurti klasikinių siaubo filmų istorijas, taip į pasaulį vėl pristatydama įvairiausius monstrus. Dabar visų akys nukrypo į 1954 metais pasirodžiusį Juodosios lagūnos monstrą. Taip taip, bus perkuriamas „Padaro iš Juodosios lagūnos“ (angl. „Creature from the Black Lagoon“) filmas, o pagrindinis vaidmuo siūlomas gražuolei aktorei Scarlett Johansson. Ne monstro, savaime suprantama.

Originalusis filmas pasakoja apie mokslininkų grupę, kurie išvyksta iš į mokslinę ekspediciją ir susiduria su „Žiaunuotu žmogumi“, padaru, kuris yra pusiau žmogus, pusiau žuvis. Kol kas tai yra tik 1954-ųjų istorija, o apie ką ir kaip bus pasakojamas naujasis filmas kol kas nutylima. Žinoma tiek, kad naujasis filmas turėtų pasakoti artimą originalui istoriją. Jei tai tiesa, S. Johansson gavo pasiūlymą atlikti mokslininkės Kei Lorens vaidmenį, kurį tuomet atliko Julie Adams. Kei Lorens filme buvo mokslininkė, patraukusi monstro akį, jei taip galima išsireikšti.

Žinoma, pasiūlymas išlieka pasiūlymu, kol aktorė nesutinka atlikti vaidmens. Na, jos agentai, tarkim. Pirmiausia reikia atsižvelgti į faktą, kad mažą vaiką auginanti aktorė jau dabar turi prisikrovusi nemažą paketą būsimų juostų, kurių tarpe yra „Kapitonas Amerika: Pilietinis karas“ (angl. „Captain America: Civil War“) ir mangos ekranizacija „Dvasia šarvuose“ (angl. „Ghost in a Shell“). Antra, labai tikėtina, kad aktorė bus sunkiai įkandama studijai kainos prasme. Žinant jos honorarus ir „Universal“ skūpumą, viskas gali sugriūti. Žinant, kad visam naujausiam „Drakulos“ filmui studija teišleido 70 milijonų dolerių, galima nujausti, kad ir „Padaras iš Juodosios lagūnos“ turės panašų biudžetą.

Studija šiuo metu kuria ir kitą klasikinio monstro filmą. Tai – „Mumija“ (angl. „The Mummy“), kuri turėtų pasirodyti 2016 metų birželio 24 dieną. Dar studija yra įvardijusi datą kitam pavadinimo neturinčiam klasikinių monstrų filmui – 2017 m. balandžio 27 diena. Gali būti, kad būtent ši data ir yra skirta Juodajai lagūnai, bet viskas ims labiau aiškėti, kai bus pasamdytas režisierius ir aktoriai.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles