Elfai ir drakonai Lietuvos kinuose kviečia pasitikti nematytą svečią

Kino teatruose pradedama rodyti pirmoji animacinės trilogijos „Drakono lizdas“ („Dragon Nest: Warriors’ Dawn“) dalis. Apie stebuklingą Alteros karalystę ir joje vykstančius paslaptingus įvykius pasakojanti istorija tam tikra prasme yra retas svečias mūsų kino repertuare.

Nuo pat „Žiedų valdovo“ trilogijos sėkmės į ekranus vis atklysdavo pasakojimai apie stebuklingus pasaulius ir juose vykstančias gėrio ir blogio kovas. Knygų lentynose nuotykių fantastikos gerbėjai taip pat gali rasti ne vieną egzempliorių, iš kurio nugarėlės vilioja išgalvotos stebuklų šalies žemėlapis.

Šiandien žanro mylėtojai sulaukė dar vienos netikėtos dovanos. „Darkono lizdas“ ypatingas tuo, kad pagal madingą kompiuterinį žaidimą „Dragon nest“ pastatyta animacinė istorija savyje apjungė fantasy žanrą ir efektingą, judesio bei humoro kupiną pasakojimą, kuriam 3D formatas suteikia dar gilesnį įspūdį.

Lietuviškai Įgarsintas „Drakono lizdas“ pretenduoja užkariauti ne tik jaunųjų žiūrovų širdis. Kiek neįprasta animacija turėtų patikti visiems, kurie pamiršta aplinkinį pasaulį išvydę lankais šaudančius elfus, ugnimi spjaudančius drakonus ar prieš tūkstantinę orkų armiją narsiai stojančią saujelę karžygių. Jeigu turite tokių pažįstamų – perduokite jiems, kad kine jų jau laukia magiška kelionė po užkeiktas žemes.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles