Baltijos šalių žiūrovai vieni pirmųjų pasaulyje pamatys veiksmo trilerį „Įtūžęs“

Baltijos šalių žiūrovai vieni pirmųjų pasaulyje pamatys veiksmo trilerį „Įtūžęs“

Jau šią vasarą aktorius Russellas Croweas sugrįžta į didžiuosius kino ekranus. Tiesa, atlikdamas kiek neįprastą sau vaidmenį – įtempto siužeto veiksmo trileryje „Įtūžęs“ (angl. „Unhinged“, 2020) aktorius virsta vyru, automobilių spūstyje apsižodžiavusiu su atsitiktine vairuotoja. Keletas nekaltais atrodžiusių žodžių ir R. Crowo herojus imasi veikti – pragaru paverčia vairuotojos, jos sūnaus ir visų aplinkinių gyvenimus…

Baltijos šalių žiūrovai – vieni pirmųjų, pamatysiantys JAV kino teatrus turėjusį atidaryti filmą „Įtūžęs“. Liepos 31-ąją planuota pasaulinė filmo premjera jau antrąsyk atidėta dėl COVID-19 pandemijos ir daugelyje šalių vis dar neveikiančių kino teatrų. Pranešama, jog viso pasaulio žiūrovai filmą išvys rugpjūčio viduryje. Nepaisant atidėtos premjeros, juostos kūrėjai Baltijos šalių žiūrovams padarė išimtį ir suteikė išskirtinę galimybę – filmą pamatyti liepos 31-ąją ir tapti vienais pirmųjų, galinčių įvertinti įtempto siužeto trilerį „Įtūžęs“.

Pagrindinį vaidmenį filme atlikęs aktorius R. Croweas atskleidžia, jog „Pirmą kartą pamatęs scenarijų pasakiau sau – nei už ką nevaidinsiu šiame filme! Istorija niūroka, o pagrindinis personažas – nučiuožęs kelių erelis! Tačiau tuoj pat sustabdžiau save – ei, aš juk aktorius ir naujuose filmuose visuomet ieškau iššūkių, tad imsiuosi ir šio! Jau netrukus raičiau parašą ant sutarties filmuotis šiame projekte“. Aktorius tikina, jog sunkiausiai sekėsi savyje surasti beprotiškai daug pykčio ir išlaikyti surūgusią veido išraišką. „Labiausiai neįtikėtina yra tai, jog filmas sukuria velnišką įtampą ir ją nuolatos augina, o filmavimai buvo ypač sklandūs, lengvi ir… kupini juoko!“, – prisimena R. Croweas, vaidmenį šiame filme vadinantis „velniškai įdomia patirtimi“.

Filmo „Įtūžęs“ kūrėjai tikina, jog nėra nieko pavojingesnio už žmogų, kurio įtūžis pasiekė piką. Ypač, jeigu gyvenimas nepagailėjo jam smūgių ir jis nebeturi ką prarasti. Būtent toks pasirodo esąs spūstyje stovinčio automobilio vairuotojas (akt. Russell Crowe), įsivėlęs į konfliktą su šalia važiuojančia vieniša motina Reičel (akt. Caren Pistorius). Keletą užgaulių žodžių vairuotojo pusėn metusi moteris nė nenutuokia, jog perpildė vyro kantrybės taurę ir ką tik įgijo mirtiną priešą – agresyvus vairuotojas neketina nurimti tol, kol nesuteiks keleto kruvinų pamokų Reičel ir jai brangiems žmonėms. Moteriai nelieka nieko kito kaip priimti žaidimo taisykles ir pabandyti išgyventi pagreitį įgaunančiose mirties lenktynėse.

Įtempto siužeto veiksmo trileris „Įtūžęs“ gerbėjams atskleidžia naują, dar nematytą aktoriaus R. Croweo pusę, kalba agresijos keliuose tema ir užsimena apie tai, jog niekada nežinai, kas vairuoja automobilį greta…

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles