Naujas „Pixar“ filmas nukels žiūrovus į vasarišką Italiją

Naujas „Pixar“ filmas nukels žiūrovus į vasarišką Italiją

„Pixar“ studija paskelbė naują projektą kitų metų birželiui, pavadinimu „Luca“. Jam paskirtas režisierius Enrico Casarosa pirmą kartą bus atsakingas už pilnametražį filmą, tačiau jis turi patirties su Oskarui nominuotu trumpo metro filmu „La Luna“ bei yra prisidėjęs prie tokių studijos šedevrų kaip „La troškinys“ (angl. „Ratatouille“) bei „Aukštyn“ (angl. „Up“) istorijų kūrimo.

„Luca“ nukels žiūrovus į saulėtą bei nepamirštamą vasarą Italijos Rivjeroje. Pagrindinis veikėjas yra jaunas berniukas, kuris leisis į smagius nuotykius su naujai sutiktu geriausiu draugu. Tiesa, jis nežino, kad jo bičiulis iš tikrųjų yra jūros monstras iš povandeninio pasaulio.

Paskutinius kelerius metus „Pixar“ labiau susitelkė ties savo klasikinių filmų tęsinių kūrimu, todėl šios naujienos apie naują, originalų projektą buvo šiltai sutiktos studijos gerbėjų. Tai taip pat patvirtino italų kilmės režisierius E. Casarosa, teigdamas, kad ši istorija jam yra labai asmeniška ne tik dėl to, kad ji vyksta jo gimtinėje, bet ir dėl ten užmegztų stiprių draugysčių, kurias filmas mėgins perteikti. „Pixar“ šiuos metus pradėjo su originaliu kūriniu „Pirmyn“ (angl. „Onward“), kurio gyvenimas kino teatruose buvo per staigiai nutrauktas karantino, o jų kitas filmas „Siela“ (angl. „Soul“) ketinamas išleisti lapkritį.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles