Išleistas pirmasis filmo „3 From Hell“ anonsas

Išleistas pirmasis filmo „3 From Hell“ anonsas

Bene vienas laukiamiausių šių metų siaubo filmų yra Robo Zombie artėjantis filmo tęsinys „3 From Hell“ ir režisierius pagaliau išleido oficialų filmo anonsą. Iki šiandienos, R. Zombie buvo išleidęs kelias portretines veikėjų nuotraukas, taip pateikdamas skaičiavimą iki filmo anonso išleidimo. Dabar šio filmo laukiantys siaubo gerbėjai pagaliau gali pamatyti kaip atrodys pats filmas ir vien iš anonso matyti, kad „3 From Hell“ tikrai turės gan griežtą amžiaus cenzą.

Filme grėsmingą Firefly šeimynėlę įkūnija aktoriai Sheri Moon Zombie, Sidas Haigas ir Billas Moseley‘us. Neskaitant veikėjo Maiklo Majerso, Firefly šeimynėlė yra tikriausiai vieni žymiausių R. Zombie sukurti siaubo filmų personažai. Pirmą kartą juos matėme debiutiniame režisieriaus 2003 m. filme „1000 negyvėlių namas“ (angl. „House of 1000 Corpses“) ir jie iš karto prasiskynė sau kelią į populiarumą, tapdami vienais žiauriausių antagonistų siaubo filmų istorijoje. Todėl po poros metų jie sugrįžo kitame šio režisieriaus filme „Velnio atstumtieji“ (angl. „The Devil‘s Rejects“). Šįkart, Firefly šeimynėlė – Baby, Spauldingas ir Otis yra dar šiurpesni nei anksčiau ir už savęs palieka krūvas negyvų kūnų.

Kiek anksčiau buvo keltos versijos, kad filmo „Velnio atstumtieji“ pabaigoje Firefly šeima yra galiausiai nužudoma. Kaip filmo kulminacija buvo rodomas susišaudymas tarp Firefly šeimos ir milžiniško būrio policijos pareigūnų, kai buvo matyti, kad kiekvienas iš dalyvaujančiųjų patiria sunkumų dėl kulkų trūkumo. Bet kaip dabar paaiškėjo, panašu, kad visa šeima gyva ir sveika. Šįsyk istorija vėl suksis apie Firefly trijulę, kada jie gauna pelnytą bausmę, o galbūt mes pamatysime ir laimingą šeimos istorijos užbaigimą, kada jie nuskubės į saulėlydį kaip laisva šeima? Kad ir kaip bus, tačiau viena yra aišku – vėl teks skaičiuoti nemažai lavonų. Priedu prie to, kad sugrįžta jau pažįstama siaubo filmų šeima, filme bus ir daugiau pažįstamų veidų. Patvirtinta, kad filme vaidina aktorius Danny Trejo, Dee Wallace, Richardas Brake‘as, Danielis Roebuckas ir Jeffas Danielis Phillipsas ir kiti.

R. Zombie filmą „3 From Hell“ oficialiai nufilmavo jau 2018 m., tačiau visus likusius darbus, kaip viso filmo montažą, paliko po savo koncertų turo. Dabar, praėjus daugiau nei metams po to, kai filmas buvo nufilmuotas, intriguoja matyti, kad R. Zombie pateikia pirmajame, nors ir trumpame, anonse. Kadangi jis sugrąžina savo populiariausius personažus kartu su ilgamete patirtimi kaip režisierius, R. Zombie turi potencialą filmą „3 From Hell“ padaryti sėkmingiausiu savo filmu.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles