Galimai sulauksime antrosios „Vaikio ant ratų“ dalies

Galimai sulauksime antrosios „Vaikio ant ratų“ dalies

Kiekvienas kino gerbėjas žino, kad Edgaras Wrightas retai sukuria filmą, kuris būtų tiesiog geras. Naujasis jo filmas „Vaikis ant ratų“ (angl. „Baby Driver“) tapo visišku hitu ir, panašu, jau dabar bus pelningiausias E. Wrighto filmas. Duodamas interviu „Empire“ režisierius užsiminė, jog studija „Sony Pictures“ pateikė jam pasiūlymą kurti savo hito tęsinį.

„Studija man pasiūlė pagalvot apie galimybę parašyti tęsiniui scenarijų. Šiam filmui tikrai sutikčiau tęsti istorija, nes veikėjus tikrai dar galima plėtoti. Vaikis dabar yra visiškai kitoks. Dažnai, kuriant tęsinius, veikėjus ir istoriją reikia pradėti kurti nuo pradžių. „Vaikis ant ratų“ gali pasiūlyti dar labai daug ir aš jau turiu minčių kitam filmui. Į nusikalstamą pasaulį galima įsitraukti įvairiai, o Vaikis jau nebe mokinukas“ – pasakojo režisierius E. Wrightas.

Anksčiau režisierius yra teigęs, kad jam daug maloniau ir smagiau kurti naujas istorijas, nei grįžti atgal ir plėtoti jau sukurtus pasakojimus. Tačiau, panašu, šįkart jį ši mintis visai suviliojo. Gali būti, kad po kelių metų sulauksime ir „Vaikis ant ratų 2“. Klausimas būtų, tik ar garso takelis bus toks pat puikus, kad ir pirmajame filme.

Kad ir kaip ten bebūtų, „Vaikis ant ratų 2“ jau dabar atrodo kaip gera mintis, o tai, kad režisierius jau turi naują, įdomią idėją tęsiniui tikrai gali tik padrąsinti. Tačiau, kol tai nepatvirtinta visu 100 proc., spekuliuoti neverta. Neabejotina, kad žinios apie tęsinį pasieks greit – bus jis, ar ne.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles