Ryanas Goslingas išreiškė norą suvaidinti jaunąjį Vilį Vonką

Ryanas Goslingas išreiškė norą suvaidinti jaunąjį Vilį Vonką

Gražusis Ryanas Goslingas jaunojo Vilio Vonkos vaidmenyje? Skamba išties intriguojančiai, bet džiaugtis ar liūdėti dėl šios naujienos dar anksti. Kol kas yra žinoma tik tiek, kad 36-erių metų aktorius ir „Oskaro“ nominacijos laureatas Ryanas Goslingas išreiškė norą tokiam vaidmeniui. Kino kompanija „Warner Bros“ planuoja kurti filmą apie garsųjį šokolado fabriko valdytoją Vilį Vonką, o tiksliau – filmą apie šio personažo priešistorę.

„Warner Bros“ daugiau detalių apie naująją filmo idėją kol kas neskelbia, bet tai būtų filmo „Čarlis ir šokolado fabrikas“ (angl. „Charlie and the Chocolate Factory“) priešistorė, kur bus pasakojama Vilio Vonkos susipažinimo su Oompa Loompomis istorija bei jų ankstyvieji nuotykiai. Šiuo metu „Warner Bros“ ieško vyriškosios lyties aktoriaus tarp 29-erių ir 35-erių metų amžiaus Vilio Vonkos vaidmeniui, o būtent Ryanas Goslingas vienas pirmųjų parodė iniciatyvą suvaidinti šį personažą.

Britų rašytojas Roaldas Dahlas paraše dvi knygas, kurių istorijose dalyvavo Vilis Vonka – tai 1964 metais parašyta knyga „Čarlis ir šokolado fabrikas“ ir 1972 metais išleista – „Čarlis stebuklingame lifte“. Autorius nėra parašęs knygos apie Vilio Vonkos gyvenimą jaunystėje, taigi naujasis filmas nebus paremtas knygoje aprašyta istorija.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles