Pirmajame „Styvo Jobso“ anonse – kardinaliai pasikeitęs Michaelas Fassbenderis

Pirmajame „Styvo Jobso“ anonse – kardinaliai pasikeitęs Michaelas Fassbenderis

Studija „Universal“ galiausiai paskelbė ilgai slėpto filmo „Styvas Jobsas“ (angl. „Steve Jobs“) anonsą, kurį po ilgų derybų ryžosi nufilmuoti Oskarą už „Lūšnynų milijonierių“ (angl. „Slumdog Millionaire“) pelnęs britų kino specialistas Danny‘is Boyle‘as.

Vos minutės trukmės tyzeriniame anonse girdime pagrindinio vaidmens atlikėjo Michaelo Fassbenderio balsą. Jis šneka apie tai, kokį vaidmenį atlieka „Apple“ kompanijoje ir kokią naudą visiems jos darbuotojams duoda jo šviesus protas ir sugebėjimas valdyti. Nors ir anonsas nepaaiškina, apie kokį būtent laikotarpį bus kalbama filme, tačiau akivaizdu, kad šioje juostoje didžiausias dėmesys bus sutelktas į paties Steve‘o Jobso darbą kompanijoje, o ne į jo karjeros ištakas.

Galiausiai, filmo pabaigoje akimirkai pristatomi pagrindiniai juostos aktoriai ir jų išvaizdos pokyčiai, todėl bent jau kažkiek galima susidaryti nuomonę apie būsimo filmo herojus. Pagrindiniuose vaidmenyse atsidūrė Michaelas Fassbenderis, Kate Winslet, Sethas Rogenas ir Jeffas Danielsas.

„Styvo Jobso“ scenarijų parašė Oskaro laureatas Aaronas Sorkinas, kuris adaptavo tokio paties pavadinimo Waltero Isaacsono knygą. Filmas į kino ekranus atkeliaus spalio 9 dieną, todėl galima teigti, jog studija, išleidžianti filmą apdovanojimų sezono įkarštyje, yra rimtai nusiteikusi kovoti dėl JAV kino meno ir mokslo akademijos apdovanojimų.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles