Išleistas pirmasis filmo „Baladė apie Busterį Skragsą“ anonsas

Praėjo visai nemažai laiko nuo tada, kai filmų kūrėjai broliai Ethanas ir Joelis Coenai pagerbė žiūrovus savo talentingumu, tačiau dabar po pertraukos jie sugrįžta su nauju vesterno stiliaus filmu „The Ballad of Buster Scruggs“ (liet. „Baladė apie Busterį Skragsą“). Šiandien „Netflix“ išleido pirmąjį šio filmo anonsą, kuris leis žiūrovams suprasti, kas mūsų laukia jau šį rudenį.

„Baladė apie Busterį Skragsą“ – tai šešių dalių vesterno stiliaus antologinis filmas, kuriame pasakojamos didingos istorijos, vykstančios JAV pasienyje, o visa tai savo unikaliais ir neprilygstamais balsais papasakoja broliai Coenai. Kiekvienas filmo skyrius pasakoja skirtingą istoriją apie Vakarų Ameriką. Šio projekto kūrėjai broliai Coenai ne tik režisavo, tačiau sukūrė ir juostos scenarijų, o Megan Ellison, Sue Naegle ir Robertas Grafas darbavosi kaip filmo prodiuseriai. Filme vaidina Tyne Daly, Jamesas Franco, Brendanas Gleesonas, Billas Heckas, Zoe Kazan, Liamas Neesonas ir kiti. Juosta „Baladė apie Busterį Skragsą“ praėjusį savaitgalį jau pelnė geriausio scenarijaus apdovanojimą Venecijos kino festivalyje.

Filmas pradedamas tokį pat pavadinimą turinčiu trumpuoju filmu, kurio pavadinime minimą Busterį Skragsą vaidina Timas Blake‘as Nelsonas, o „Vaikį“ – Willie‘is Watsonas. Kitas trumpas epizodas vaizduoja J. Franco kaip kaubojų Los Algodonės regione. L. Neesonas ir Harry‘is Melingas susijungia bendram tikslui kaip Impresarijus ir Atlikėjas, kad užsitikrintų sau pastovias pajamas.

Kadangi filmas „Baladė apie Busterį Skragsą“ yra sudėliotas iš šešių segmentų, visai nešokiruoja tai, kad matomi įvairūs epizodai filmo anonse neatrodo susiję. Iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad filmas, kurio pavadinime yra paminėtas veikėjas, ir bus apie tą personažą, tačiau šiame filme, savo unikalų humoro jausmą aktorius T. B. Nelsonas galėjo pademonstruoti tik viename segmente, kur buvo minimas šio veikėjo vardas. Nuo tos akimirkos filme rodomos visiškai skirtingos istorijos, kuriose pasirodys J. Franco, filme praleidžiantis siaubingai daug laiko su kilpa ant kaklo, L. Neesonas ir Z. Kazan.

Visi, kas pamilo režisierių Coenų filmą „O, broli, kur tu?“ (angl. „O Brother Where Art Thou?“), turėtų atrasti kažką labai panašaus ir naujojoje brolių juostoje. Filmas „O, broli, kur tu?“ turėjo kur kas mažiau vesterno dvasios, nei tų pačių režisierių juosta „Tikras išbandymas“ (angl. „True Grit“), bet tai buvo pats filmo laikotarpio ir humoro žavesys, kuris taip prasiskverbė į žiūrovų širdis.

„Baladė apie Busterį Skragsą“ „Netflix“ platformoje pasirodys jau lapkričio 16 d. Prieš šį filmą, spalio 10 d.  „Netflix“ išleis kitą juostą – režisieriaus Paulo Greengrasso dramą „Liepos 22-oji“ (angl. „22 July“), kuriai pranašaujama „Oskaro“ nominacija. O gruodžio 14 d. „Netflix“ papildys juodai balta režisieriaus Alfonso Cuarono drama „Roma“. Tikimasi, kad visi trys filmai pelnys kino apdovanojimus. Na, o pirmąjį filmo „Baladė apie Busterį Skragsą“ anonsą įvertinkite patys:

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles