„13 priežasčių kodėl“ žvaigždė jungiasi prie Franko Millerio „Netflix“ serialo

„13 priežasčių kodėl“ žvaigždė jungiasi prie Franko Millerio „Netflix“ serialo

Prie Franko Millerio kuriamo serialo „Cursed“ (liet. „Prakeikti“) aktorių komandos prisidėjo Katherine Langford, geriausiai žinoma Hanos vaidmeniu seriale „13 priežasčių kodėl“ (angl. „13 reasons why“). F. Milleris geriausiai žinomas grafinių novelių pasaulyje, sukūręs tokius ikoniškus kūrinius kaip „Juodojo riterio sugrįžimas“, „300“ bei, žinoma, „Nuodėmių miestas“, užims prodiuserio pareigas. Kartu serialą kuria Tomas Wheeleris, kūręs serialą „The Cape“ (liet. „Viršūnė“) ir rašęs scenarijus animaciniams filmams „Batuotas katinas“ (angl. „Puss in Boots“) bei „Lego Ninjago. Filmas“ (angl. „The Lego Ninjago Movie“).

Kompanijai „Netflix“ tai nėra pirmasis susitikimas su grafinių novelių meistrais – be šimto „Marvel“ serialų, internetinių transliacijų milžinas jau kurį laiką glaudžiai dirba su Marku Millaru („Ateini čia arba gausi į dūdą!“ (angl. „Kick Ass“), „Kingsman: slaptoji tarnyba“ (angl. „Kingsman: The Secret Service“), kurio kompaniją „Millarworld“ su gausybe autorinių teisių į veikėjus bei istorijas įsigijo šiemet. Sklinda gandai, kad Frankas Milleris į „Netflix“ atsineš ir „Nuodėmių miestą“ (angl. „Sin City“), kurio teises kūrėjas atgavo po „Weinstein“ kompanijos griūties.

Katherine Langford tai taipogi nebus pirmasis darbas su „Netflix“ – pernai pasirodė itin populiarus serialas jaunimui „13 priežasčių kodėl“, tačiau po antro sezono aktorė prasitarė, jog daugiau jame nebevaidins.

Nepaisant Millerio įsitraukimo, „Prakeikti“ nebus dar vienas superherojų serialas, nors fantastikos plotmės nepaleis. Tai istorija apie paauglę Nimuję, vėliau tapsiančia Ežero dama iš karaliaus Artūro legendų. Anot kūrėjų, tai bus augimo filmas, kurio temos glaudžiai siesis su šių laikų aktualijomis – religiniu teroru, natūralaus pasaulio naikinimu, karu ir drąsa.

Šiuo metu T. Wheeleris rašo „Prakeiktų“ įkvėptą knygą, kuriai F. Milleris kuria iliustracijas. Knyga pasirodys 2019-ųjų rudenį, tad panašiu metu galime tikėtis ir serialo.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles